Fashion week: nude look s L´Oréal Paris
Krásný den! Doufám, že se máte dobře, užíváte si přicházející podzim a taky prodloužené volno, které bylo tedy na začátku spíš stále víc letní, než podzimní. Dnes jsem si pro vás připravila tip, chcete-li krátký tutoriál na úplně nude líčení ve spolupráci s Notinem a jejich kampaní spojenou s pařížkým Fashon weekem a „L´Oréal Paris“.
Všechny produkty použité na tento look seženete zde, a navíc, pokud použijete při nákupu kód "FASHION25CZ" získáte 25% slevu na celý nákup.Celý look je velmi jednoduchý a myslím si, že právě v tom je to kouzlo celého líčení. Vypadáte dost přirozeně a přesto upraveně. Jako základ líčení jsem použila makeup True match. Pokud bych si v drogerii měla vybrat nějaký makeup, pak bych sáhla právě po tomto. Má super krytí, na tváří je však velmi příjemný a navíc má jako jeden z mála makeupů v drogerii odlišení na podtóny - studený a teplý. Můj odstín je 3D/3W -golden beige, který mi sedí ke zbytku těla - díky tomu, že chodím do solárka.


Obličej jsem zapudrovala a následně upravila obočí. Začátek obočí jsem upravila tužkou od The Balm (v minulém článku na ni najdete recenzi), konec pak fixem od L´Oréal. Fix je zajímavý tím,že obsahuje hennu (večer jsem měla dost problém obočí odlíčit) a i tvarem kartáčku, který je inspirovaný trendem microblandingu.Z fixu nejsem nějak odvařená, řadí se mezi dost průměrné produkty na obočí a asi bych ho ani nedoporučila. Odstín mám warm brown. Ke konci jsem si pak musela vypomoct pomádou od Anastasii, protože mi fix nestačil.

 

Na oči jsem použila paletku Le Petite v odstínu Optimistic. Paletka je pigmentovaná tak středně, celkem práší, takže na to pozor. Následně jsem na spodní řasy použila řasenku Falsh lash Xfiber. Horní řasy mám prodloužené od nejšikovnější Christinky (Beauty salon by Christina - insta).

Paletka:

Řasenku už jsem měla dříve a moc mi vyhovovala - i díky tomu, že obsahuje 2 kartáčky. Řasy krásně zahustí, prodlouží, jen  se mi lehounce maže.

 

Tváře jsem zvýraznila tvářenkou Wake Up & Glow Life’s a Peach. Tvářenky L´Oréal mám hrozně ráda. Tato navíc nádherně voní  a to i díky tomu, že obsahuje přírodní ingredience obsahující extrakt z broskve a také broskvové máslo. Tvářenka má pro mě naprosto dokonalou barvu a výdrží se může rovnat mnohem dražším značkám.

Celý obličej jsem nakonec rozjasnila pomocí paletky Wake Up & Glow La Vie En Glow, která mě maximálně překvapila pigmentací a také mi udělal radost obsah kokosového oleje. Musím říct, že paletka je vážně multifunkční - využijete ji místo stínů, rozjasňovače, tvářenky, a za tu cenu je to takový malý poklad.
Makeup jsem zakončila krásnou rtěnkou Color riche Balmain, která je na rtech moc příjemná a navíc to balení? To je pecka! Bylo totiž navrženo designérem Olivierem Rousteingem a tak pro vás rtěnka určitě bude i takový malý sběratelský kousek. Pokud bych měla článek zakončit klasickým shrnutím, musím říct, že mě opět L´Oréal jako značka nezklamala. Mezi těmi dostupnějšími značkami (ne high end) se řadí mezi moje nejoblíbenější brandy. Ano, ne všechny produkty z celého portfolia mi vyhovují (třeba všemi tolik opěvovaný makeup Infallible), ale to je u každé značky.
Určitě mrkněte na další looky, na Notinu najdete tipy na produkty, určené třeba na party look a nebo retro look.


Máte rádi nude líčení? A máte zkušenost s nějakým tímto produktem? 


2 komentáře

  1. Nude líčení já mám velmi ráda :) Makeup mám a jsem s ním nadmíru spokojená, akorát mi občas zvýrazňuje suché místa.
    Vítejte u Mišky

    OdpovědětVymazat
  2. Katko, moc hezky jsi nafotila produkty do tohoto článku :-) mě se líbí ta paletka i rtěnka.

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE