the Balm novinkyKrásný den, jak se máte? Dneska bych vám ráda ukázala pár novinek, které jsem mohla testovat a z kterých jsem celkem nadšená. Zastoupení the Balm mi zaslalo nádherné bronzery - Take home the bronze a tužky na obočí Furrowcious!
Bronzery jsou k dostání ve třech barevných variantách Oliver, Thomas a Greg. Jak je obvyklé u the Balm, všechny bronzery jsou velmi nápaditě balené a i názvy jsou skvělé.


Všechny tři odstíny jsou skvěle pigmentované  a na tváři drží celý pracovní den.  Také slibují anti orange efekt, což můžu potvrdit u Olivera a Grega. Thomas sice taky nejde do oranžova, ale do teplejší hnědé, takže na to pozor. I když třeba já jsem si Thomase právě oblíbila ze všech tří odstínů nejvíc. Na tváři je totiž úžasně přirozený, vytváří zdravě opálený efekt.. no však uvidíte v detailu.


Oliver je krasavec vhodný pro blondýnky a světlejší typy. Obličej krásně vykonturuje, ale přitom to vypadá stále velmi přirozeně. Thomas je můj oblíbenec. Je to teplejší hnědý odstín, který je již výraznější, než Oliver. Já si ráda Oliverem konturuji třeba nos, bradu, na tváře a čelo pak používám Thomase.


Greg je studený odstín, vhodný pro tmavší typy a nebo pro ty, kteří chtějí výraznější konturování.Celkově jsou všechny tři odstíny úžasně pigmentované, na tváři drží celý den a vypadají skvěle. Kvalitou jsou srovnatelné určitě i s dražšími značkami. Najdete je zde.Bronzery v akci:


Swatche: z levé strany od nejsvětlejší barvy


Jako další produkty na otestování, jsem dostala tužky na obočí Furrowcious! a to také ve třech odstínech.Odstínu pro blondýnky, střední hnědý a pak tmavší hnědý odstín. Mě osobně baví kombinovat odstín pro blondýnky a střední hnědý, kdy světlejším vykreslím začátek obočí a tmavším pak "ocásek".

Všechny odstíny jsou opět skvěle pigmentované a ani jeden není žádná oranžáda nebo něco ultra teplého - což u tužek na obočí nesnáším.


Tužky jsou velmi precizní a obočí se s nimi vykresluje lehce. Kartáček na druhé straně je dokonce i použitelný a obočí se s ním závěrečně pěkně doupraví. Obočí vydrží upravené celý den, tužka se nemaže (ani dokreslený konec obočí) a drží. Níže swatche - opět z levé strany od nejsvětlejší po nejtmavší.

Za mě opět velká spokojenost. Jak bronzery, tak i tužky mě nezklamaly, ale popravdě této značce věřím, takže jsem tak trošku předpokládala, že to bude super.

Tužky seženete zde.

Obočí před:


Obočí po:Zaujaly vás novinky? A máte doma nějaký produkt od the Balm?


2 komentáře

  1. The Balm mě hodně láká, ale ještě jsem nic nezkoušela. :) Mě láká nejvíce paletka.
    Miska blog

    OdpovědětVymazat
  2. Od The Balm som ešte nič nemala, no veľmi by som chcela. Lákajú ma hlavne paletky a produkty na tvár a práve títo chlapci ma teraz dosť zaujali :) Máš krásne fotky ♥

    C a n d y G r a n t

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE