Dermacol pečující krémy


Hezký den! Dneska jsem si pro vás připravila takové krátké představení nové pečující tělové  a pleťové řady od Dermacol. Dermacol si přichystal nové krémy na tělo a i pečující kosmetiku na pleť z řady Aqua beauty.


Tělové krémy seženete buď ve klasickém balení (lahvové, nebo jak to formulovat)  - 250 ml a nebo pak ve větším balení, které je spíš typické pro másla nebo scruby - 300 ml. Regenerační tělový krém s 15% Karité máslem je určen na suchou či extra suchou pleť. Máslo karité má zjemňovat, vyživovat a poskytovat okamžitou úlevu  suché pokožce.
Ačkoliv jsem věděla, že se jedná o krém a ne máslo, přeci jenom jsem se trošku těšila na to, že konzistence bude víc máslová, méně tekutá, než jsou klasické krémy.  Krém má ale jen trošku hutnější konzistenci než krémy. Na výsledný efekt to ale vliv nemá a pokud nemáte rádi právě hutná másla, tak bude tento produkt přesně pro vás. Vůně není nijak výrazná, je příjemná, jemná. Krém se opravdu rychle vstřebává, nezanechává mastný film a pokožka je po jeho aplikaci pěkně jemná.Ze stejné řady je pak k sehnání i tělové mléko, které se od  krému liší pouze tekutější konzistencí.

Dále v řadě najdete i tělové mléko 15% urea. Urea má pokožku hydratovat a podporovat pružnost. Navíc toto mléko obsahuje i olivový olej, který pokožku chrání, zjemňuje a udržuje vlhkost kůže.  Toto mléko je určitě o hodně hutnější než předešlý. Vůni má taktéž výraznější, vůbec nevím, jak ji popsat, opět je to taková ta čistota, která má ale lehký šmrnc něčeho jiného. Toto mléko je určitě můj oblíbenec a ze všech mlék mi vyhovuje nejvíc.
Ze souhrnné fotky mi vypadlo poslední mléko, které jsem už měla na stolku. Toto mléko obsajuje 10% mandlového oleje a navíc panthenol. Proto má pokožku zklidňovat a poskytovat ji okamžitou úlevu. Dle mě tohle mléko bude super třeba i jako péče po opalování.  Vůně je opět výraznější, než u prvního regeneračního mléka. Je to opět vůně čistoty, ale je víc pudrovější.. opravdu nevím, jak to popsat. Z hlediska konzistence je opět hutnější, jako mléko před ním.

Z Aqua beauty řady mi byly zaslány dva produkty. Mycí gel na obličej 3 v 1 a hydratační krém. Mycí krém má pleť nejen pomoci odlíčit, ale i vyčistit a tonizovat. Obsahuje mořskou řasu a extrakt z okurky a i proto je jeho vůně taková fresh, svěží. Já popravdě tuto vůni tolik v produktech nemusím, ale umím si představit, že třeba ráno, na očištění obličeje to pro probuzení může být příjemné. Hydratační krém je určen jak na denní, tak i noční využití.  Obsahuje aquaxyl a kyselinu hyaluronovou.  Navíc obsahuje i extrakt z mořské řasy, rostlinné oleje a panthenol. Krásný víkend!


1 komentář

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE