Bourjois summer edition


Krásný víkend! Jak se máte? Počasí dneska přímo vybízelo jít se opalovat, lehnout si někam v parku a nebo pro pražské - jít se projít na náplavku:). S teplým počasím a létem je ale spojená i krásně opálená pokožka s bronzovým nádechem.


S "bronzovým" duem přišlo i Bourjois a to v podobě pudrového bronzeru/rozjasňovače a tekutého rozjasňovače. Mimochodem celý balíček přišel suprově zabalený s vějířem a originální taštičkou, za to má u mě Bourjois velké plus :) (kdo by taky neměl rád kosmetické taštičky, že).


Tekutý rozjasňovač Sculpt bronze mě zezačátku lehce vyděsil svojí doopravdy výraznou bronzovou barvou. Říkala jsem si, že to ho asi absolutně nevyužiju a možná tak jen když budu u moře a budu opálenější.


Rozjasňovač se ale krásně rozetře, takže na pleti zůstane jen takový přirozený bronzový nádech. Stačí, aby pleť měla jen lehounce barvu od sluníčka a rozjasňovač už vypadá pěkně přirozeně.


Ačkoliv preferuju spíš pudrové rozjasňovače, musím říct, že tento vůbec není špatný a pokožka s ním získá takový "mořský" nádech - aneb nádech opálené pokožky od moře.


Pudrové konturovací duo Contouring illusion bronzer and highlighter naprosto dokonale sladce voní. Ta vůně ale není jinak otravná a přespříliš aromatická. 


Duo mi samozřejmě ihned spadlo, takže se mi kousek ulomil, naštěstí se ale nerozsypalo celé (což bych při mém štěstí předpokládala).

Design dua je promakaný, ostatně Bourjois má vždy moc hezké designy produktů.


Co moc ale nechápu je to, proč má bronzer na konturování třpytky. Pak to pro mě není stín určený na konturování, ale třeba místo tvářenky, dodání barvy. Přesto se mi barva bronzeru moc líbí a na dodání života do obličeje a takového toho bonzového nádechu je podle mě super. 


Bohužel rozjasňovačová část mi přijde jako naprostý průser. Není vůbec pigmentovaná, a nechápu, proč jde do růžova. Bronzové duo nebo duo nesoucí se v tomto duchu by sneslo nějaký zlatavý rozjasňovač. Něco, co bude evokovat sluníčko a moře... za mě je tato část v duo naprostá zbytečnost.
Na fotkách je v akci jak tekutý rozjasňovač, tak duo (ale jen konturovací část). Na očích mám lehce tekutý rozjasňovač plus vnější koutek je zvýrazněný právě konturovací částí v duu.Tekutý rozjasňovač bych vám klidně doporučila. Na pokožce vypadá moc krásně a na léto je to podle mě skvělý produkt. V duu mi vyhovuje jen ta "konturovací" část plus tedy produktu hodně přidává ta vůně. 

To je vše:). Doufám, že se vám post líbil, třeba vás novinky zaujaly a nebo máte na léto tip na jiný rozjasňovač. Budu ráda, za každý komentář.

Mějte se krásně!


4 komentáře

 1. Tekutý rozjasňovač vypadá moc dobře ,ale nevím, zda bych si zvykla ho používat, dávám přednost také pudrovým produktům. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Nádhera! :)

  thatismylifeandblog.blogspot.cz by -A-

  OdpovědětVymazat
 3. krásne kúsky :) veľmi sa mi páčia balenia produktov, hlavne duo bronzera a rozjasňovača :) škoda toho, že je taký horší :(
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE