RandomKrásný den! Jak se máte? Chtěla jsem vám připravit recenzi na Pupa  novinky, které jsem ukazovala v minulém postu, pak jsem si ale řekla (a trošku v tom měla roli i lenost se o víkendu líčit, co si budeme povídat), že předtím než se vrhneme na recenzovací nálož všech produktů, mohla bych vám opět říct, co je u mě nového! 


Masky od Freemana mám moc ráda. Většina mojí maskové výbavy je tvořena hydratačními/osvěžujícími druhy, takže jsem tentokrát sáhla po detoxikační masce a jsem nadšená. Pokud vás trápí černé tečky či nějaké nedokonalosti, zkuste tuhle masku z černého uhlí. Pleť mám po ní vážně nádhernou - vyhlazenou a i pupínky jsou méně červené.


Říkala jsem si, jestli mám tohle dávat na blog, ale jelikož si myslím, že spodní prádlo snad už není v dnešní době žádné tabu (pokud ho nebudu ukazovat na sobě), tak proč ne. Já jsem poslední dobou blázen na nakupování spodního prádla. Jsem schopná za něj nechat v krámě vážně hodně. Vím, že to, co nosíte za spodní prádlo vlastně vidíte jen vy, ale.. taky vždycky kupujete spolu s podprsenkou i kalhotky, aby vám to ladilo? Jinak nakupuju především v Etamu - teď ještě pokukuju po nové kolekci černého prádla.Přiznávám se - jsem milovník nejvíc kýč obalů na mobil. Čim víc kýč, tím líp. Všechno, co se třytí se mému srdci líbí. První kryt je Alli, druhý HMko.


Nový oblíbenec mezi seriály. Nedíváte se někdo? Tom Hardy je tady dokonalej.


Ačkoliv mám radši čištění štětců pomocí spreje či šamponu, musím říct, že ubrousky od Ecotools nejsou vůbec špatné - seženete je zde.


Jako vždy, v randomu nesmí chybět nějaké ty hory nebo aspoň fotky přírody z našich výletů.


Klasika - v šatníku mi přibyly už dva křiváky a stále koukám po dalších. Jsem tragéd.


Přemýšlela jsem, jestli dávat tyhle poslední fotky na blog. Přiznám se, že to je pro mě už hodně osobní a soukromé. Ale jelikož je blog pro mě právě moje místo, kde se můžu vyjádřit, tak jsem vám chtěla ukázat aspoň takový malý náhled na zkoušku šatů. Žádné jsem ale nevybrala :(.. zatím.

Přeju krásný večer!:) Pac a pusu.


10 komentářů

 1. Ty šaty ti opravdu moc sluší :) úplná princezna :)

  OdpovědětVymazat
 2. šaty tu samozrejme veľmi veľmi chceme!!! kľudne ukáž aj iné, čo si nevybrala :)

  OdpovědětVymazat
 3. šaty jsou nádherné a moc ti sluší :-) Masky Freemen mám moc ráda. Nejvíce asi okurkovou slupovačku a pak hruškovou pěnivku :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Týjo, jsem zvědavá, co nakonec zvolíš za svatebky! Jinak s křivákama chápu - nutně jsem potřebovala žlutý křivák, tak už je doma, a řadí se k dalším asi 5ti křivákům, ještě bych chtěla královsky modrý...no blázen :D

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky <3 ráda bych se zeptala, kdes sehnala tu masku od Freemana? v Rossmannovi jsem ji dneska hledala a nenašla jsem :(

  OdpovědětVymazat
 6. Budeš nádherná na svatbě, vypadáš na fotka dokonale! :) nalákala jsi mě na masku od Freemana

  OdpovědětVymazat
 7. No tak ty šaty ti mega moc sluší! :) Masku Freeman bych ráda vyzkoušela, ale po každé na ně čtu negativní recenze, tak nevím :)

  OdpovědětVymazat
 8. Tyhle randomy mám ráda :). Krásné fotky ! :)

  LenaČerge

  OdpovědětVymazat
 9. Jé, budeš nádherná nevěsta Kači :-)!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE