Urban Decay All Nighter foundation #2 a #4

Krásný víkend! Jelikož vás v minulém postu hodně zaujal UD All Nighter, rozhodla jsem se na něj napsat recenzi. Doma mám odstín #2 a odstín #4.UD patří mezi moje top značky a tento makeup se řadí ještě s Estée DW mezi nejlepší makeupy, které jsem ozkoušela. Od UD jsem zkoušela i Naked ale ten mi popravdě moc nevyhovuje.


All Nighter patří mezi makeupy s vyšším krytím. Tady vynechávám opravdu i to střední, protože pokud od makeupu chcete především přirozenost, tak to jediné od AN nedostanete. Pokud čtete tento blog již nějakou dobu, víte, že vyhledávám makeupy aspoň se středním krytím, které drží a nevysušují. Vyzkoušela jsem už celou řadu všech značek ale vždy mám v šuplíku EL DW a i tento UD. UD AN má vysoké krytí, protože obsahuje dvakrát víc pigmentu, než obvyklé makeupy. V nabídce je hned několik odstínů - do růžova i do žluta. Já jsem si v létě zvolila 4 a nyní jsem dokupovala 2. 


Odstínově mi 2 vyhovuje, ale musím vás varovat, že makeup opravdu silně oxiduje, proto pozor na výběr barvy. Určitě si makeup vyzkoušejte v prodejně třeba na bradu a jděte s ním i ven, na denní světlo. Makeup totiž může oxidovat až o dva odstíny.
Odstín 4 je celkem silná oranžáda, na léto super, ale musíte se opalovat i do oranž (jako já, pomeranč) jinak vám sedět nebude.


Na fotce výše vidíte makeup čerstvě po nanesení. Na fotce níže je uschlý.Až na tu oxidaci ale musím říct, že mi makeup vyhovuje a pokud při volbě zohledníte právě oxidaci, pak si myslím, že budete spokojeni.. pokud tedy:

- hledáte silnější krytí -> makeup kryje opravdu téměř 100% v jedné vrstvě.
- nevysušuje, ale je nutné před nanesením pleť hydratovat.
- hledáte dlouhotrvající makeup.


Na fotce nahoře jsem total bez makeupu, pleť je jen namazaná krémem. Dole je jedna vrstva (pumpička i) UD AN.A makeup v akci:


Pokud bych měla srovnat makeup s již zmiňovaným EL DW, tak EL stále vede. Po něm je ale na druhém místě právě UD AN. Já osobně mám moc ráda krycí makeupy, které vydrží celý den a to UD AN splňuje.

Mějte se krásně!4 komentáře

 1. Makeup se mi líbí, hlavně ten světlý odstín :) Také většinou vyhledávám krycí makeupy :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám UD Naked a je perfektní, lepší jsem zatím nezkoušela!!

  OdpovědětVymazat
 3. no ale dost zle to vrasky robi :-O

  OdpovědětVymazat
 4. Nemám ráda makeupy, co oxidují. Příšerně na mě oxidoval All day flawless od Max Factor, který proletěl blogosférou třikrát tam a zpátky. To mě tehdy dost mrzelo, protože makeup to byl dobrý. Co ale s ním, když na mě tak ztmavnul :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE