Štětce BH cosmetics
Juchů, vítám vás po nekonečné době u nového postu. Předem bych se chtěla omluvit, za nestíhání, ale myslím, že každý z vás si někdy prošel obdobím, kdy nestíhal, povinnosti se mu kupily a čas běžel až moc rychle. Tak se stalo, že jsem teď musela blog dát trošku do ústraní. Vše, co jsem nevyřídila již ještě od prosince teď doháním a kdo ještě nedostal balíček - už jsou zabalené a připravené k odletu za vámi. Je mi to líto, ale přiznám se, že toho teď na mě bylo prostě moc.

Tak, ale už se můžeme vrhnout na recenzi. Před Vánoci jsem na testování dostala tyto štětce BH cosmetics z eshopu Pinkdot a jelikož já štětce testuju strašně ráda, byla jsem nadšená. Štětce najdete přesně pod názvem BH Cosmetics - Studded Couture. V této sadě najdete 12 štětců, jak na oči, tak i na tvář. Celá sada je zabalená ve speciálním tubusu, který je úžasně praktický. Já, jelikož neustále přejíždím, vždycky hledám hrnečky, skleničky apod., do kterých si na cestách dám štětce. Tubus nejen štětce chrání, ale navíc ho můžete nejen na cestách využít jako právě jako "dózu" na štětce.


V sadě je, jak již bylo řečeno,12 štětců. 7 štětců je primárně určeno na tvář, zbytek na oči, ale znáte to..využití štětců je hlavně na vás. Cena štětců je 729,- , takže pokud to rozpočítáme, cena jednoho štětce je okolo 61,-.


Pojďme si štětce rozebrat pěkně dopodrobna. Celá sada přijde v koženkovém tubusu, který mi přijde velmi kvalitní. Design je lehce kýčovitý, ale líbí se mi využití koženky a zavírání na cvočky. Na uskladnění štětců můžete využít obě dvě částí tubusu.

Každý štětec je zabalený zvlášť ve fólii, čímž je ochráněn před poškozením, než k vám dorazí.
Design štětců je podle mě povedený. Mám ráda kombinaci nude/bílé/béžové a zlaté. Štětce jsou lehounké. Štětiny jsou umělé a opravdu jemné. Zatím mi ani u jednoho nevypadla štětina.A teď už recenze každého štětce zvlášť!


Flat buffing brush je určený na makeup, ale na to mi přijde málo hustý - makeup se vám bude do pleti zapracovávat hůře. Já makeup nanáším beauty blender, ale poté ho na uších, krku atd. ještě blendím právě tímto štětcem.
Doporučuju štětec používat pouze na rozblednění makeupu (nanášení a zapracování je nutné štětcem jiným) či pro pudrování.


Precision blush brush je štětec určen na nanášení tvářenky. Na tvářenku mi přijde ale celkem menší, navíc je dost hustý, takže hned prvním dotykem na pokožku nanesete dost produktu, který se hůř blendí. Proto používám štětec především na zapudrování obličeje - ale jen na určitá místa - okolí nosu apod. (na celý obličej je vhodný zase víc buffer štětec).Large angled contour brush je konturovací štětec. Tento štětec na konturování používám, i když je velmi hustý, takže se s ním musí opatrně, aby se to nepřehnalo.
Angled face shader brush je malý zkosený štětec, určený třeba na konturování nosu - na který ho i moc ráda používám. Štětec je opravdu menší, tudíž na konturování celé tváře ho moc nedoporučuju.
Pointed foundation brush je štětec určený na makeup či na korektor. Štětec lze využít na korektor třeba na kruhy po očima, já ho ale popravdě moc nepoužívám. Na korektor spíš využiju beauty blender či prsty.Large concealer brush je obdoba pointed brushe, akorát jeho menší verze.
Domed blendig brush je dokonalý štětec na rozjasňovač. Fluff shadow brush využívám na nanášení stínu přes celé víčko. 9. až 11. jsou celkově skvělé na líčení očí. 12 pak využívám především na obočí.


Celkově bych řekla, že za 729,- dostanete 12 velmi příjemných štětců a navíc ve skvěle praktickém tubusu. Štětce mi opravdu nepřijdou nějak nekvalitní, pracuje se s nimi krásně, jsou hezky jemné - jen asi štětec na makeup by chtěl ještě víc propracovat a udělat určitě hustější.

To je vše! Přeju vám krásný víkend a  děkuju moc za trpělivost kterou se mnou máte!8 komentářů

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE