Moje péče o vlasy - video!


Krásnou neděli! Jak se máte a hlavně, jak přežíváte ta tepla? Já jsem doma, protože mi není moc dobře, ale aspoň jsem si pro vás připravila video a to na téma vlasy. Poprvé jsem k videu nepsala i článek, ale všechny produkty, které zmiňuji, jsou v popisku pod videem:). Tak se mějte krásně a  budu se těšit na komentáře:)

Můj youtube kanál je zde. Budu strašně ráda za odběr. Samotné video je zde. Doporučuji ho pustit právě na youtube - tady na blogu je vložené tak divně, a nezapomeňte také přepnout na HD.Mějte se krásně a napište mi třeba vaše oblíbené produkty na vlasy!

2 komentáře

  1. Ahoj Kačí :) mám úplně stejný vlasy jako ty..a roky jsem je odbarvovala. Teď jsem už rok nebyla na melíru, nechávám vše odrůst, zastřihuju jen konečky.. a moje nová skvělá kadeřnice na Kladně mi doporučila nový produkty, který mi na ty vlasy fakt sedí.. roky jsem žehlila, ale teď nemusím, protože mám od TIGI takový krém v tubě, který je jako žehlička, stačí vlasy jen vyfoukat.. a fakt to funguje :) kroutí se mi nestejnoměrně, mamka rovný, taťka vlnitý :D a tenhle krém je bomba, je to taková růžová tuba s boulí nahoře :) kdybys chtěla, pošlu odkaz

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Nee, no jasně, sem s odkazem!! jestli to bude fungovat i na mě, tak tě budu blahořečit :D!

      Vymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE