MAYBELLINE NOVINKY: Master contour stick, Master strobing stick, Master precise curvy, Spider effect řasenka & video!

Hezký den! Jak jste z názvu dobře pochopili, dnešní post bude o novinkách od Maybelline, konkrétně konturovací a rozjasňovací tyčince, linkách ve fixu a řasence Spider effect, které jsem dostala na otestování. Tentokrát jsem opět k postu natočila video, ať vidíte produkty v akci. Video mi dalo celkem dost zabrat, protože jsem ho několikrát uložila nějak blbě a celkově si ještě v editaci nejsem jistá a ani s konečným formátem, tak vás prosím o chvilku trpělivosti, však já se to naučím:).Teď už ale k samotným recenzím. Maybelline jede v konturovací vlně a přišel s novými tyčinkami na konturování. Já nápad oceňuju, jen jsem se trochu bála, že produkty budou trošku něco podobného jako bylo konturovací duo od L´Oréal (ve videu ukazuju), což bylo dost na prd a pro mě je tak nějak nepoužitelné. 
Master strobing stick je tyčinka určená na rozjasnění. K sehnání jsou dvě verze, já mám verzi 100, která je víc světlá a do růžova. Druhá verze je spíš bronzovo zlatá, myslím, že vhodná na opálenou pokožku:). Tyčinka je skvěle krémová a moc hezky pigmentovaná. Jak je krémová, tak nevím, zda bude na mastnější pleti držet nějak extra dlouho, ale na mojí suché pleti vydrží den v práci a pobíhání v pohodě. Celkově vůbec nemůžu říct, že by produkt byl špatný, naopak jsem moc mile překvapená a stick mi vyhovuje.


Oficiální popis:
- mikro-jemné perly,
- přirozené odstíny,
- rozjasňovač zvýrazní kontury,
- dodává nový rozměr líčení,
- lehká, krémová textura,
- snadná aplikace.

S oficiálním popisem souhlasím, nemyslím si, že by nějak stick nesplňoval něco výše napsaného.


Na internetu jsem stick googlila a na zrovna na portále krasa.cz ho mají v akci (což není žádná reklama) za cenu 179,- místo 249,- ale myslím, že i Rossmann ho určitě bude mít v akci.


Takže suma sumárum musím říct, že mě stick moc mile překvapil a není to vůbec produkt k zahození.

Dále jsem dostala Master contour stick, který je složen ze dvou částí. Jedna část je korektorovo - rozjasňovací a druhá slouží jako bronzer.

Ta hnědá část je krásně pigmentovaná a krémová. Korektorová část je taktéž krémová, ale pigmetací lehce za hnědou pokulhává. Když bych měla opět říct výdrž, tak bych se asi opakovala jako u rozjasňovací tyčinky. Mně na tváři drží dobře, ale světlou část musím přepudrovat a hnědou ještě lehce bronzerem taky zafixovat na pleti. Myslím, že ta hnědá část je lepší, ta světlá mi tolik nevyhovuje - nějak extra nekryje, ale jinak opět, jsem moc mile překvapená. Tyčinka vůbec není špatná, vlastně si teď hnědou částí obličej moc ráda konturuju. Taky mi vyhovuje, že hnědá část není nějak extrémně do oranžova, což u bronzerů nesnáším.Oficiální popis:
obsahuje dva konturovací odstíny,
okamžitě transformuje obličej,
přirozené a matné odstíny,
viditelně vytvaruje kontury tváře.
Cena je okolo 219,- a v drogeriích seženete myslím dvě verze (já mám tu druhou tmavší, medium).


Linky Master curvy mi vyhovují přesně tak na půl. Balení není špatné - dobře se drží a hezky se s linkami pracuje. Linky ale mají lesklý finish (což nenávidím), ale zase díky "kartáčku" se mi s nimi vážně dobře pracuje a myslím, že pro začátečníky to budou ty pravé linky. Výdrž je průměrná, jelikož mně osobně dost slzí oči, tak se mi lehounce mažou. Co mi na linkách nevyhovuje asi nejvíc je to, že pokud s nimi kreslím delší dobu tak ztrácí pigmentaci. 


Když bych to měla shrnout, tak myslím že se vážně úžasně povedlo balení - s linkami se pracuje skvěle a jednoduše. Škoda ale, že nejsou linky matné a taky mi vadí, že se lehounce mažou a po chvilce ztrácí pigmentaci. 
Cena je okolo 200,-

Řasenka je oproti všem produktům naprostý průser všech průserů. Řasenka má naprosto nepoužitelný kartáček, který nabírá moc barvy a tím pádem vám řasy hned při prvním tahu slepí a tím jak se je snažíte kartáčkem víc a víc rozčesat, tím to víc a víc zhoršujete až skončíte vážně s těmi slepenými pavoučími nožičkami. Za mě je to prostě nepoužitelná řasenka.Kartáček má z 3/4 štětinky, zbyla 1/4 je bez štětinek. Kartáček se také zužuje. Konzistence řasenky je hodně tekutá a "mokrá".  Popravdě já jsem z řasenkou ven nešla, protože mi udělala takové řasy, že jsem ji hned odmalovávala, Takže výdrž a rozmazávání vám asi neřeknu.Zaujal vás nějaký produkt?


8 komentářů

 1. veľmi pekný článok, najviac ma zaujala rozjasňujúca tyčinka :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 2. Na konturovací tužku jsem se minulý týden koukala a asi se pro ni vrátím! :)
  MY COZY CORNER

  OdpovědětVymazat
 3. Já bych ráda věci v tyčince vyzkoušela, ale nikdy nemám odvahu, protože se bojím, že si tak zničím makeup pod tím :/ Ale asi se k tomu brzy také rozhoupu :)
  Veronique beauty

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné video, hezky se ukázala jak ideálně rozmazat bronzer :o) Máš hezký projev, těším se na další videa :o)

  OdpovědětVymazat
 5. Ty linky vypadají opravdu zajímavě, líbí se mi rozjasnující tycinka :)

  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 6. Řasenku bych chtěla určitě vyzkoušet!

  OdpovědětVymazat
 7. Od Maybelline mám velmi ráda řasenku takovou fu ve fialovo růžovém balení.

  Monča / KOSMETIKA PŘÍRODNĚ /

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE