L´Oréal novinky podzim 2016 - event


Hezký den! Jak jste se o víkendu měli? Já jsem byla v sobotu s Martinem na výletě v lomu Velká Amerika. Už jsem tam byla jednou jako menší, ale musím přiznat, že jsem si už vůbec to místo nepamatovala a nakonec jsem taky zjistila, že moje představy byly dost zkreslené. No ale stejně tam bylo krásně. V neděli jsem byla pak na eventu s L´Oréal, kde nám byly představeny novinky na podzim - nový Cushion makeup, ale taktéž chystané rozjasňovače a gely na úpravu obočí.
Event byl v prostorách Olivers Coffee Cup. Tato kavárna se nachází hned nahoře na Václavském náměstí (1. patro Domu módy). Já jsem vůbec nevěděla, že tady taková kavárna je a jsem z toho objevu nadšená - určitě sem ještě zavítám i jen tak.


..Jak vidíte, tak občerstvení bylo překrásné. Já jsem ale v hubnoucím "módu", takže jsem ochutnala jen jeden dezert a pak se držela, haha. A taky musím také říct, že květiny (které jsme při odchodu všichni dostali -vlastně všechny dostaly) byly naprosto dokonalé a já se z ní těším i teď doma.Na začátku nám vizážistka Renata Zelinková představila Cushion makeup a jeho možné aplikace. Modelku pak také líčila s dalšími novinkami - hodně mě zaujaly chystané rozjasňovače, které jsou ještě dole ve článku vyfocené.
A tady vyfocené novinky. Já pro vás chci natočit how to video zaměřené přesně na aplikaci makeupu. Vlastně takové demo spojené s tím, jak vytvořit již zmiňovaný cushion look (o kterém jsem psala již dříve a který byl také v minulém Cosmu). Takže asi ani nebudu psát jak na tom makeup je, protože se to dočtete v některém z dalších postů.

Zmiňované rozjasňovače. Světlejší se hodí spíše jako rozjasňovač nad lícní kosti, tmavší pak místo tvářenky. Obaly ale ještě nejsou finální.


A fotka ještě z procházky, na kterou jsem šla pak po eventu s Martinem!


Zaujala vás nějaké novinka? A co vy a Cushion makeup?

8 komentářů

 1. Krasne fotky, akce musela byt moc fajn :) Cushion makeupy me lakaji uz delsi dobu, ale zatim jsem zadny nevyzkousela. Nedavno jsem narazila na jeden BB cushion od Misshy s motivem Maleho prince, do toho jsem se hned zamilovala ❤
  Lovely imperfections | Giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Prekrásne fotky! Určite by som makeup chcela vyskúšať uvidíme.

  SASHA´S LIFE

  OdpovědětVymazat
 3. to musela byť krásna akcia :) toľko skvelého jedla a produktov :) a tá kytica,och :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 4. Tie kvetiny sú naozaj nádherné a aj všetko ostatné na fotkách. Musela to byť super akcia a ten make up si snáď ku mne nájde cestu :)

  NITA

  OdpovědětVymazat
 5. Líbí se mi ty rozjasňovače! Ten světlý vypadá parádně i na bledule. Jinak oceňuju takovou drobnost, a sice, že máš dobře L'Oréal, já z toho vždycky rostu, když vidím Loreal, to musí mít ta firma fakt radost, když spolupracující blogerky neumí ani správně napsat její název :D

  OdpovědětVymazat
 6. Akce musela být dokonalá a ty novinky vypadají také dobře :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE