24.8.


Hezký den! Tak jak dneska prožíváte/přežíváte vedro? Já jsem to nějak neodhadla a z domu jsem ráno vyšla ve skinny kalhotech a vestičce. Samozřejmě jsem se už dopoledne pařila a odpoledne umírala. Chtěla jsem nafotit nějaký promyšlenější fotky outfitu, ale v tom vedru jsme nakonec se ségrou zapadly jen do kavárny, kde jsem vypila ledový kafe a jela domů. Mimochodem byly jsme v Bistru 8, který já jsem do této doby neznala a moc se mi tam líbilo. Cestou jsem se stavila podívat se na nového Harryho do knihkupectví, ale dost mě zaskočila cena (699,-). Máme ho někdo? A jak se vám líbí?

Chtěla jsem vám ale aspoň ukázat nové boty, co mám. Pamatuju si, že před rokem moje  teniskové maximum byly Conversky a teď se dívám především po teniskách. A tyhle jsou maximálně pohodlné. Doporučuju se podívat do Sizeeru, mají tam teď slevy (i když tyhle teda ve slevě nebyly), ale seženete tam vážně super boty:).Co vy a tenisky? A napište, zda máte nového Harryho! Já si ho stejně nakonec půjdu koupit.

12 komentářů

 1. Nového Harryho nemám, ale už jsem ho zahlédla a knížka vypadá pěkně :) Jinak outfit ti opět moc sluší. A tenisky jsou moje nejpohodlnější obuv :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 2. Já tenisky nosím a je to pro mě nejpohodlnější obuv :) Tyto jsou teda krásný ♥ moc Ti to sluší Kači

  OdpovědětVymazat
 3. HP za sedm stovek? Na to, že to je jen takový poloviční přepis divadelní kry sepsaný jako fan-fiction docela pecka. Já jsem ho už četla, a nic moc úžasnýho to nebylo ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Na té druhé fotce ti to mega sluší! :)

  Style Solution blog
  Giveaway o Bourjois rtěnky :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ale moc ti to sluší. Co se týče Harryho, zkus před objednávku na internetu. Třeba v dobre-knihy.cz ho mají jen za 399,- a poštovné tě vyjde na cca 50,-. Já ho takhle objednala pro ségru :)

  Týna
  TP-Bloggers

  OdpovědětVymazat
 6. Panejo, ty bílé kalhoty s tou šedou jsou super. Světlé barvy ti moc sluší :)

  OdpovědětVymazat
 7. Jéžiš, to jsou tak skvělý fotky! ^^ Strašně se mi líběj! A to tvoje tetování, to je prostě nádhera!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE