NYX tame & frame tinted brow pomade & video demo


Hezký den! Dneska mám pro vás post o produktu, který si mě získal a který si určitě zaslouží samostatný článek. Jedná se o NYX tame and frame zabarvenou pomádu na obočí, a to v odstínu brunette.NYX pomádu seženete v NYX obchodu na Smíchově a to za nějakých 189,-. V nabídce je hned několik odstínů, já bych tedy byla za větší nabídku především světlejších odstínů (klidně bych brala nějaký světlý, ale ne blond):


(Zdroj: zde)

Já si tedy vybrala odstín brunette, neboť chocolate je víc do tepla a espresso je zase celkem tmavý odstín.


Balení pomády je vážně moc pěkné, mám ráda matné sklo (takové má například často NARS). Konzistence pomády je taktéž super a i pigmentace. Pigmentace produktu je hodně intenzivní, proto si dávejte pozor při aplikaci produktu - velmi lehce se to dá přehnat. Výdrž pomády je taktéž skvělá - vydrží celý den a je odolná i proti otěru či namočení (samozřejmě pokud nevezmete houbičku a nezačnete obočí drhnout). Na aplikaci pomády používám štětečky od Zoevy, konkrétně číslo 317 wing liner, který sice není určen na obočí (je na linky), ale mně se s ním  aplikuje pomáda nejlépe.


Když bych měla shrnout vlastnosti pomády, vlastně bych řekla jen samá pozitiva. Jediné, co bych možná trošku vytkla je konzistence - sice jsem ji chválila, ale kdybych měla změnit jednu věc, tak udělám pomádu méně suchou.. jinak ale nemám výtku.
Klady:
 • dlouhodobá výdrž
 • pigmentace
 • jednoduchá aplikace
 • hezký studený odstín
Zápory
 • malá nabídka odstínů

Tak a tady je moje úplně první video. Mějte se mnou strpení, ještě neumím  editovat videa, nemám úvodní intro nebo jak se tomu říká, no nic. Ale můžeme z toho obviňovat Denču (blog http://www.fashionbydee.com/), která mi slíbila, že mě to naučí a nemá na mě vůůbec čas, haha. Také mě omluvte za vyjadřování, já se na videích nesnáším a jsem nervózní jen když někde mám být - ačkoliv to točím já. Budu se snažit zlepšit se, hlavně to vyjadřování :D. Obočí mám na videu víc výrazné, aby to bylo vidět, tak se nelekejte, v reálu ho nosím tak, jak publikuju fotky třeba na insta :). ZAPNĚTE SI VIDEO V HD.

5 komentářů

 1. Ty máš ale příjemnej hlas :) Vůbec se nemusíš nesnášet :D A určitě jsem pro další videa :)
  A Tobě to moc sluší i když jseš nenamalovaná! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, první video :-) Tak jsem si říkala, jaký asi budeš mít hlas a představovala jsem si ho úplně jinak, ale takhle naživo jsi mi moc sympatická a hlavně máš přirozený vystupování, takže úplně v klidu;-) Za mě jsem určitě pro další videa (na yt už Tě odebírám ;-) )

  OdpovědětVymazat
 3. Určitě natáčej více videí!! Máš neskutečně příjemný hlas.. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, pozývam ťa na GIVEAWAY na blogu mojej sesternice :)

  http://partofnicol.blogspot.sk/2016/06/mary-kay-giveaway.html

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE