Trend: VestyHezký den, jak se máte? Já se vám musím přiznat. Asi jsem to zařekla, myslím to, že se zatím nebojím státnic. Nějak to na mě jde, achich ach. No ale, abych přivedla myšlenky na jiné téma, mám pro vás post o trendu, co frčel minulý rok a co frčí pořád - vesty. Já se do nich zamilovala hlavně v průběhu jara a klidně bych si teď kupovala jen je, haha. 

 

První vesta, kterou vám ukážu, je můj nejnovější přírustek. Je z F&F a je prostě dokonalá.  Pro mě je super dlouhá, ani ne moc a ani ne málo (prostě hobití problémy). Není zas tak z příjemného materiálu, což mi ale nějak nevadí.


 

Tuhle vestu zbožňuju. Už proto, že jsem ji dostala od přítele jako dárek. Já jsem totiž strašně ukňučenej a neodbytnej člověk. Myslím, že přítel už musel mít dost mého asi miliontého opakování věty: Koukej takhle vesta (ukazuju na počítač na eshop HMka) se mi taaak líbí :D. 


Poslední vestu už znáte z minulého roku (outfit tady).. Je moje nejmíň oblíbená, ale zase je hodně elegantní a to se taky hodí. Je z F&F ještě z výprodejů.

Co vy a vesty? Určitě mi napište třeba odkud máte vestu vy, ráda se inspiruju/podívám!:)6 komentářů

 1. Téda, ty vesty na Tobě vypadají tak úžasně :) Budu se muset nejspíš po nějaké podívat

  OdpovědětVymazat
 2. Tento nový trend sa mi veľmi páči! :) Sama uvažujem nad kúpou bielej alebo béžovej presne ako máš na fotkách :) Sú veľmi stylish podľa mňa :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Já teď pořád koukám po vestách :). Jsou úplně boží! Na tu béžovou jsem v H&M taky koukala, ale bohužel už neměli moji velikost :/

  OdpovědětVymazat
 4. Vesty naprosto miluju :) Teď jsem si koupila bílou v Zaře a je perfektní :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE