TOP produkt na vlasy: Kérastase L´incroyable blowdry


Hezký den! Jak se máte? Já už mám posudky od vedoucího/oponentka k diplomce a učím se na státnice. Do toho jsem se dneska vzbudila s teplotou a bolestí v krku jak ďas. Špatná nálada se mi zatím ale vyhýbá - poslední dny si užívám sluníčka, baví mě se starat o Bublinu (mimochodem zjistili jsme, že je to ten Bublina), a celkově se zatím nějak nestresuju, takže čekám na to, kdy to přijde.
Omlouvám se za nečinnost, ale snad mě chápete, že zrovna teď nic moc nestíhám a ani nevíte, jak se těším, až blog rozjedu na plné obrátky v červnu, po státnicích. Mám tady totiž kupu novinek, o kterých vám chci napsat.
Jak víte, před nedávnem jsem mohla testovat již jeden produkt od Kérastase z eshopu parádivka. Produkt mě celkem dost překvapil, takže jsem byla hrozně ráda za možnost otestovat další. Tentokrát se mi do rukou dostala úplná novinka:
No nezní to všechno naprosto dokonale? Já jsem ale na produkty celkem dost náročná. Nejen, že mám vlasy celkem suché, ale také dost jemné a jen tak žádný účes na nich nedrží. Proto jsem byla dost zvědavá na to, jestli tenhle přípravek, slibující právě tvarovou pomět a ochranu před krepatěním bude to pravé i pro moje vlasy a jestli si s nimi poradí. Více o produktu ostatně naleznete na eshopu zde.

Oficiální popisek produktu:

L'incroyable Blowdry je zázračné tvarující mléko pro opakovanou změnu stylu bez opakovaného mytí vlasů a aplikace produktu. Tvarující mléko umožňuje možnost změny stylu bez mytí a opakované aplikace produktu, ochranu proti krepatění během celého dne, tvarovou paměť i při každodenních aktivitách, vlasy nejsou slepené a zůstavují v pohybu a na dotek příjemné, vlasy jsou chráněny před teplem, vlasy se přizpůsobí novému tvaru již od 150?C. Tento produkt obsahuje pokrokovou technologii stylingu. S.R.S. zázračné mikro-voskové částice roztají při působení tepla a umožní vlasům nabrat nový tvar. Spojí se s vlasovým vláknem a mohou být reaktivovány pomocí tepla, aby umožnily změnu stylu účesu kdykoliv. Reaktivují se teplem již od 150?C. Xylóza obsahuje termoochranu až do 230?C.
Nebudu vás nějak dlouho napínat. Už dlouho se mi nestalo, že bych byla z nějakého produktu tak nadšená, jako z tohoto. Vlasy mám po mléku nádherně jemné, ale přitom ne moc. Účes/narovnání drží celý den ale co nejvíc oceňuju je to, že vlasy mi v takovém tvaru vydrží i další den. Věřím, že hodně z vás tenhle problém asi nezná/nemá ale víte co to je pro majitelku sakra jemných vlasů? Moje vlasy jsou zvlněné jen když se dotknou ramene.. možná i hřebene :D. Po tomhle zázraku mám vlasy ale vážně moc pěkné i další den.


Pro mě je to TOP produkt na vlasy, který prostě máte mít. Navíc cena je taky hodně příznivá (400,-). Seženete zde.

Zaujalo Vás? A jaký produkt na vlasy je váš must-have?


2 komentáře

  1. Ten Bublina :D. Mléko mě hodně zaujalo, už jen podle toho obalu a cena je taky příznivá

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE