GARNIER nová dvoufázová micelární voda


Hezký den! Po několika nekosmetických postech pro vás mám konečně post ryze kosmetický. Pokud mě sledujete na instagramu, tak víte, že jsem dostala opět na otestování balíček plný Garnier/L´Oréal/Maybelline novinek. Ptala jsem se vás, o čem bych měla napsat nejdříve a myslím, že vyhrály produkty od L´Oréal, ale ty bych chtěla nafotit v akci, takže jim ještě dávám trošku čas.Garnier odličovače mám moc ráda a micelární voda (růžová) na suchou pleť patří mezi moje TOP micelárky. Garnier ale svoji řadu micelárek (pro suchou, a mastnou) doplnil o dvoufázovou, která má odlíčit i odolný makeup a navíc má zklidňovat. 

Popisek:

Garnier Dvoufázová micelární voda 3v1 400ml, díky formuli obohacené o micely, odličovací oleje a velmi známý arganový olej, dvoufázová micelární voda odstraňuje všechny typy make-upu, eliminuje nečistoty a zklidňuje pleť jedním tahem, čistí + odstraňuje odolný make-up + zklidňuje, nezanechává mastný film, dermatologicky a oftalmologicky testováno.


Modrý dvoufázový odličovač od Garnier zbožňuju takže jsem byla zvědavá jaká bude dvoufázová micelárka. V prvé řadě musím říct, že micelárka skvěle voní. Hrozně příjemně, tak trochu sladce, přijde mi to jak heřmánek? Nebo něco takového. Micelárka velmi dobře odličuje, bez problémů odlíčí řasenku a i silnější makeup. Řekla bych, že třeba řasenka jí trvá odlíčit trošku déle jak tomu modrému dvoufázovému odličovači, ale zase tato micelárka nezanechává tolik mastný film jako již zmíněný odličovač. S modrým odličovačem mám potřebu si pleť ještě umýt, protože ji mám vážně hodně mastnou, ale s touto micelárkou tu potřebu nemám. Celkově musím říct, že pleť mám i po použití micelárky jemnou a nevysušenou a navíc... ta vůně! Navíc máte dva produkty v jednom - odličovač i micelárku, a to se vždycky hodí.

Nakonec malý test. Namalovala jsem se - samozřejmě obě oči stejně - a následně si odlíčila jedno oko růžovou obyčejnou micelárkou a poté dvoufázovou novinkou.Tampónek jsem na očích nechala přidržený stejně dlouho a pak ho jen jedním tahem stáhla dolů. U horní micelárky vidíte, že vzala celkem stíny, ale řasenku tolik ne. Dvoufázová micelárka vzala jak stíny, tak i řasenku. Nakonec jsem zkusila ještě jeden tampónek navlhčit danou micelárkou a jen jedním tahem vzít makeup z tváře:Abych to shrnula, tak tohle se podle mě Garnier povedlo. Micelárka skvěle odličuje, pleť je po ní jemná a navíc se budu opakovat, ale ta vůně! Nechci ale nějak shazovat micelárku pro suchou pleť - já ji stejně používám ještě na úplné dočištění obličeje. 

Vyzkoušeli jste? /Chystáte se?
8 komentářů

 1. Rada bych zkusila.:-)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem nikdy od Garnier micelární vodu nezkoušela. Nikdy mě nezaujala, ale tato dvoufázová mě zaujala natolik, že jí určitě vyzkoušením.. :)

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 3. Super nápad od Garnieru a jen co trošku zúžím zásoby micelárek doma, vrhnu se na tuto :)

  OdpovědětVymazat
 4. Zatím jsem nezkoušela, ale dívala jsem se na ní v drogérii a vypadá opravdu zajímavě. Já momentálně dodělávám micelárku od Balea :)

  S pozdravem, Monnica ♥

  OdpovědětVymazat
 5. já používám micky jen na oči a úplně z téhle nadšená nejsem...zrovna ma ty oči mi paradoxně přijde nejlepší ta zelená! téhle ta řasenka trvala na můj vkus dlouho... :(

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE