St. Moriz self tanning mouse


Hezký den, tak jak užíváte volna? Flákáte se a nebo děláte třeba něco do školy? Já mám tento týden úplně konečný deadline diplomky, tak kontroluju, přepisuju a asi mi hrábne. Myslím, že na sluníčko asi vyjdu až někdy po státnicích v červnu.. jestli se teda nezakopu někam pod zem, dle výsledků :D, haha. Takže je jasný, že je třeba podvádět. Teda myslím ve vzhledu. Nikdo nechce být přeci běloba a každá chceme mít aspoň tu zdravou barvu, no ne? Proto jsem si koupila na vyzkoušení všemi vychvalovaný St. Moriz samoopalovák.


Na vyzkoušení jsem si objednala St. Moriz samoopalovací pěnu v odstínu dark a také rukavici, abych neměla ruku oranžovou a třikrát tmavší než zbytek těla. Oboje jsem objednávala zde. Pěna stojí nějak okolo 249,- a rukavice myslím do 149,-, což mi přijde vážně super, když to srovnám se samopalovákama v drogérii.

Pokud značku neznáte, tak tady je pár info ze stránek:

Abychom vám umožnili dosáhnout krásně přirozeného opálení bez škodlivých UV paprsků, přinášíme vám samoopalovací kosmetiku St.Moriz, která vzala Anglii útokem a stala se nejpoužívanější a nejoblíbenější samoopalovací značkou.

St. Moriz vykouzlí opálení, které je:

* nádherně přirozené
* okamžité a dlouhotrvající
* snadno a rychle se nanáší
* má krásnou vůni


Pěnu a rukavici jsem dostala do třetího dne od objednání. S pěnou mi přišel i papír, na kterém bylo pár tipů jak připravit tělo před nanesením pěny, jak pěnu nanášet a jak následně o samoopalování pečovat.Já jsem některé dodržela a samozřejmě některé vynechala, protože jsem docela lenoch, co si budeme povídat. Před nanesením pěny jsem si samozřejmě ale oholila nohy a také natřela celé tělo tělovým mlékem (protože mám docela suchou kůži, pokud na tohle vy netrpíte, tak tenhle rok vynechte) a pak už jsem začala nanášet pěnu. Pěnu jsem vždycky lehce stříkla na rukavici a pak ji krouživýma pohybama nanášela. Je super, že je pěna zabarvená, takže hned vidíte, jestli jste nějaké místo vynechali/ nevynechali.

No a zde vidíte výsledek ihned po nanesení:


Jak vidíte, k fotce jsem už připsala hlavní klady a jeden jediný zápor. Pěna po aplikaci barví a pokud s ní chcete jít spát, tak očekávejte hnědé povlečení. Ráno stačí ale smýt první vrstvu (což je napsáno i v postupu nanášení) a pěna už nebarví ani trochu. Pro mě je to prostě ta nej pěna a jsem s ní skutečně hodně spokojená. Pěnu jsem nanesla ve středu a pořád mám pěknou barvu, která se vytrácí rovnoměrné, bez flekatění. Takže za mě určitě doporučuju!

A co vy a samoopálení?3 komentáře

 1. Samoopalovaci pripravky jsem nikdy nezkousela, ale moc se mi vysledny prirozeny vzhled po pouziti teto peny :)

  Lovely imperfections | Naturalium giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Taky tuhle pěnu chválím kudy chodím, jsem i v létě celkem bledá, ale nohy mi nejdou opalovat vůbec, takže to řeším touhle pěnou, v zimě jí nechám působit i třeba jen hodinu aby byl výsledek oproti zbytku těla přirozený a super, a to mám vyzkoušená i drahá mléka od Xen-Tan.

  OdpovědětVymazat
 3. Ja mám najradšej samoopaľovací sprej od Biodermi..nesmrdí, ľahko sa aplikuje a tiež sa postupne vymýva..jediná nevýhoda je, že treba použiť aj 3 aplikácie, aby bolo vidieť zmenu, ale je to potom prirodzenejšie..o tejto pene som ešte nepočula, ale vyzerá zaujímavo :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE