EPPI rubínový poklad

Hezký víkend! Jak jsem slíbila, tak plním a mám pro vás post o Eppi náramku:). Eppi je eshop, nabízející krásné šperky, od prstenů, po náušnice i náhrdelníky - klik zde.

Já jsem si vybrala nádherný pozlacený náramek s rubínem. Poslední dobou si celkově zakládám na kvalitnějších špercích a nenosím bižuterii. Ne, že by se mi nelíbila, ale většinou po ni mám vyrážku a navíc mi přijde, že se mi strašně rychle "ožuchá" (to je slovo co :D)  a ze zlaté je za dva dny stříbrná.
Náušnice nosím pouze zlaté a pak mám jedny od Petry Tóth. Náhrdelník mám jeden a to od mojí mamky. Nikdy jsem ale neměla dražší náramek.

Když mi přišel balíček, tak jsem byla strašně mile překvapená. Musím říct, že to byl snad nevymakanější balíček od spolupráce, který jsem kdy dostala, když nepočítám třeba Zoevu nebo Cosmopolitan. Náramek mi přišel nádherně zabalený, navíc s ručně psaným dopisem a certifikátem o pravosti rubínu a detailech o šperku. Součástí bylo i pár milých věcí navíc plus poučení, jak se o šperk starat.


Teď ale ke šperku. Jak jsem říkala, šperk přišel v krásné krabičce a dooprady nádherně zabalený.


Vybrala jsem si stříbrný pozlacený náramek s rubínovou kapkou Leaf, krásný je ale třeba také v zelené zde. Dlouho jsem přemýšlela jaký si vybrat a pak jsem si řekla, že si vyberu podle kamene. Nevěřím nějak na různé "síly" a to, že si máte vybírat věci třeba dle znamení, ale tentokrát jsem si vyhledala, pro koho je určený rubín a podle toho se rozhodla.
Rubín je skvělý pro znamení lva (což jsem já) a působí proti náladovosti, podporuje intuici a třeba i sebevyjádření. No a pokud nevěříte na nic z toho, tak vám musí stačit, že je prostě nádherný.
Já jsem jak přístupem tak i samotným náramkem nadšená. Věřím, že pokud třeba sháníte jedinečný dárek pro své milované, tak nešlápnete vedle. 

Užívejte víkend :)! A napište mi, jaké šperky máte rádi a kde je kupujete! 10 komentářů

 1. Wow, ten je vazne nadherny. :-)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 2. A to já zase na sílu kamenů tak nějak věřím. :-) Jinak šperky mám často od Pandory, ty jejich náušnice miluju. Ale zrovna dnes jsem dostala stříbrný náhrdelník ze SIX. Ani jsem nevěděla, že tam nemají jen bižu. :)

  OdpovědětVymazat
 3. I my moc děkujeme za milou spolupráci! Jsme rádi, že se náramek i celé balení líbí. Ať se dobře nosí :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc krásný;) já jsem si také teď pořídila nový. Škoda že tu nejdou dávat fotky, tak aspoň odkaz, jaký jsem si koupila http://www.goldeligius.cz/naramky-z-chirurgicke-oceli/calvin-klein-naramek-impulsive-kj1wjb1001.html

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE