Event Lancome #shakeitMinulý týden jsem byla na představení novinky Lancome v krásném Crystal Baru, tak jsem si řekla, že bych pro vás mohla napsat takové krátké info o čem akce byla. Vím, že zrovna články o eventech nejsou zas tak oblíbené, ale mě zrovna moc baví psát a hlavně.. kdo by neměl rád tak krásné fotky jídel?


Crystal bar se nachází v Kolkovně v Praze  a právě zde se konalo představení novinky, s kterou na trh přišel Lancome. Jedná se o super lesky, o kterých vám napíšu ještě víc v dalším článku:). Crystal bar nám nabídl skvělé občerstvení a navíc také dokonalé nápoje, takže pokud jste třeba "koktejl milovníci" tak se sem zajděte podívat. A taky, pokud vás nezaujme post jinak, tak aspoň zde máte tip na místo se skvělým prostředím!

Jak jsem již říkala, byla nám představena novinka od Lancome - lesk Juicy Shaker, který má až 13 odstínů a každý má svoji specifickou vůni a taky chuť! Nejsou to tutíci?

Na event jsem byla pozvaná Cosmopolitanem a byla jsem tam spolu s holkama - Annet, Johankou a Kristýnkou. Všechny čtyři jsme také absolvovaly malou soutěž ve vázání kravaty a míchání drinku. Mimochodem, vyhrála jsem já! :D

Zaujala vás novinka? A jak se Vám líbí Crystal bar?
3 komentáře

 1. Jé ta první fotka je báječná! :-) Mně se Lancome novinky líbí, ale slyším na ně zatím jen kritiku.

  OdpovědětVymazat
 2. Tie "shakery" od Lancome sa mi náramne páčia :-) ..

  keelifestyle.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Ty fotky se pak povedly. Asi potrebuju tvuj fotak :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE