ZOEVA Rose Golden vol.2 - 30 nových štětcůHezký den, dneska pro vás mám takový informační článek, ve kterém bych vám ráda řekla o novince ZOEVY. Zoeva totiž přišla s třiceti novými štětci kolekce Rose Golden vol. 2. Musím říct, že mě tato kolekce nových štětců úplně nadchla a jsem strašně ráda, že si můžu do mé sady pořídit další kousky. Jelikož štětců je 30 a já vám tady nechci dávat všechny, tak jsem vybrala pár, které třeba mně chybí a určitě si je plánuju pořídit.

Určitě bych si do mé sady chtěla pořídit ještě nějaký konturovací štětec. Luxe face definer je pro to jak stvořený. Také se mi líbí Silk Finish, který bude úžasný pro nanášení makeupu.

Další úžasný štětec je Luxe Highlight, který bych využila na rozjasnění. Powder polish bych zas použila na nanášení pudru, ale klidně i makeupu.


Také bych uvítala ještě nějaký štětec na tvářenku ( Luxe Sheer Cheek), ale i nějaký další štětec na blendění - Luxe crease. Jinak jednotlivé štětce seženete zde: zoeva.Já jsem z této kolekce dostala na vyzkoušení tohoto krasavce - 142 Concealer buffer, který je super na nanášení korektoru.


Jako vždy, štětec je kvalitní, velmi jemný a skvěle se s ním pracuje. Design je na jedničku a nemám vůbec co vytknout. Líbí se mi, že vám štětec přijde poctivě zabalený, v krásné krabičce, prostě Zoeva to má vymakané, Štětec je mega hustý. Pokud se rozmýšlíte, jaké štětce si pořídit, tak vám můžu s klidným svědomím doporučit štětce od Zoevy.


Chystáte si nějaký štětec z nové kolekce pořídit?  Máte doma nějakého krasavce od Zoevy?

2 komentáře

  1. Zoeva štetce sú pre mňa TOP.
    Z vyššie menovaných vlastním Concealer buffer a Face shape - na kontúrovanie je však príliš tvrdý. Možno keby mal dlhšie štetinky..

    keelifestyle.blogspot.sk

    OdpovědětVymazat
  2. Štětce vypadají lákavě. Já bohužel s používáním štětců teprve začínám, a proto jsem si na začátek koupila jen čtyři obyčejné štětce z eBay. :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE