The Balm: Bahama mama & Mary - Lou ManizerHezký den! Dneska mám pro vás post o dvou novinkách, které jsem si pořídila. Bronzer jste již viděli v předchozím postu, ale o rozjasňovači jsem vám ještě nepsala. Konečně jsem se dokopala si ho pořídit a to hlavně díky spolupráci s plnou peněženkou. Asi jste určitě už na nejednom blogu o možnosti nakupovat přes plnou peněženku četli, ale pro ty, kteří nevědí o co jde: portál plnapenezenka.cz vám nabízí možnost získat z nákupu určité procento částky nazpátek. Systém nákupu je vcelku jednoduchý - nebo spíš zvládne to naprosto každý. 
Stačí se zaregistrovat (klik), vybrat si eshop ve kterém chcete nakoupit - já si vybrala parfums a přes portál se na eshop přihlásit. Pak už jen nakupujete jak jste zvyklí. Já si tedy vybrala rozjasňovač Mary Lou, který jsem si došla na parfums vyzvednout. Za dva dny se mi na účet na plné peněžence připsala odměna z nákupu - tedy dané procento, které můžete z nákupu získat zpět (rozjasňovač stál 499 a mně se nazpět vrátilo nějakých 16,-, ale každý eshop má jiné procento - to je na plné peněžence ale vše uvedené). Danou odměnu si pak normálně pošlete na svůj účet, žádná velká věda. Aby jste si nemysleli, na portále nemusíte nakupovat jen kosmetiku. Je tady vše možné - mezi velmi populární eshopy patří Answear, Parfums, Asos, Orsay atd. Answear vám vrátí nazpátek 6 % z nákupu, Tchibo 5 % a třeba Asos skoro 4 %.

No a teď již k daným produktům!

Mary - Lou Manizer rozjasňovač
Jsem strašně ráda, že jsem se díky plné peněžence dokopala si rozjasňovač koupit, protože je to prostě PECKA. Je to jeden z nejlépe pigmentovaných produktů, které jsem měla a navíc je maximáně multifunkční. Vypadá dokonale nejen jako rozjasňovač, ale i jako stín na očích.
Můžete namítnou, že 499,- není malá částka, ale vezměte v úvah, že produkt obsahuje 8, 5 gr. a navíc je super pigmentovaný, takže ho nevypotřebujete tolik. Navíc ta kvalita a cena? Skvělá kombinace.


Na fotce ani není zdaleka zachycený ten skvělý odstín a pigmentace. Ta barva  je krásná, hodně do zlatava, ale nádherná.Na rozjasňovač nejčastěji používám buď štětec od Ebelin (pokud ho používám jako rozjasňovač):
Pokud ho používám na oči tak tento:
Bahama Mama bronzer


Dalším produktem, který mám od The Balm je Bahama Mama, o kterém jsem psala už v novinkách, takže to vezmu dost ve zkratce. Víte co? Zase je to pecka. Krásný odstín - ne do oranžova, s nádherným finishem a skvělou výdrží. Nechápala jsem, co všichni mají s "blbým" bronzerem, ale ono to pochopíte až když si ho dáte na tvář. Prostě ten výsledný efekt je skvěle přirozený a úplně jiný, než s ostatními bronzery. Navíc ho můžete použít i jako stín na oči - i tak vypadá skvěle.
Cena 399,-

Bronzer nejraději nanáším štětci od Zoevy, konkrétně štětcem 126 Cheek finish či 109 Luxe face paint. Omlouvám se, že jsou štětce neumyté, ale snad vás to nepohorší.Znáte plnoupeněženku? A máte nějaký produkt od The Balm?6 komentářů

 1. Od theBalm mám tři produkty. Dva z nich jsou právě Bahama Mama a Mary - Lou Manizer. :) Třetím je pudr Sexy Mama. Všechny produkty naprosto miluju a používám je každý den! :) A plnoupeněženku znám, ale ještě jsem ji nikdy nevyužia. :)
  Diary of a Girly Things

  OdpovědětVymazat
 2. Od teto znacky chci paletku, tyhle produkty vypadaji taky dobre.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 3. mám obidva (akurát aj dnes na tvári :) plus este cindy, ktora je vyborny "blush" na leto

  OdpovědětVymazat
 4. Tuhle značku ani neznám, ale vypadá to hezky, hlavně to máš super nafocený! Ty světýlka v pozadí <3

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE