Italy random


Hezký den! Dneska pro vás mám další random post, tentokrát plný fotek z Itálie, kde jsem teď byla 6 dní s přítelem a kamarády. Hlavní bylo lyžování, ale samozřejmě, že jsme si prošli i města a podívali se spolu na vánoční výzdobu, kterou Italové prostě umí. Taky jsem unešená z úpravy sjezdovek. V Itálii teď zrovna není sníh, ale všechny sjezdovky byly dokonale upravené a sníh byl bomba. Lyžovali jsme v Cavalese, Moeně a v Pampeagu. Jinak uvažovala jsem, jestli na blog vůbec fotky dávat, ale u jiných blogerek mě random fotky hodně baví - jak již z nějakých vánočních trhů či z cest, takže snad vás tento typ článků baví též.

 


Vyšlo nám nádherně počasí, takže jsem se cítila spíš jak na jaře než v zimě, kdy zbývá 9 dní do Vánoc.  Na výzdobu jsme se byli podívat v Cavalese. Škoda, že tu vánoční atmosféru prostě na fotky nezachytím, ale pokud jsem neměla vánoční náladu, tak po procházce městem už na mě taky došla. 


 


Taky jsem se byli podívat na betlém ve Vareně. Teda nikdy jsem neviděla tak nádherně propracovaný  a obří betlém, takže jestli někdy pojedete na lyže do Cavalese, určitě se sem sjeďte podívat.

 

 
  
 
  
  
  
Jezdíte lyžovat? A už máte vánoční náladu? :) Jinak nezapomeňte soutěžit o vánoční balíčky! 
4 komentáře

  1. Krasne fotky, ten betlem vypada nadherne :)

    OdpovědětVymazat
  2. Nádherné fotky :) Já jsem zatím na lyžích stála jen jednou a to v prváku na SŠ, kdy jsme jeli se třídou na lyžák do Rakouska a spíš než na lyžích jsem se válela na zemi :D

    OdpovědětVymazat
  3. To jako vazne? :D Do Cavalese jezdime uz nekolik let a ted zrovna tam byl tata s bratrem, v pondeli vecer prijeli a mela sem jet s nimi taky, ale kvuli skole mi to nevyslo, mohla sem te tam potkat! :D skoda!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE