Elnino event


Hezký den, jak se máte? Já jsem si pro váš připravila post o jednom skvělém eventu, který pořádal eshop Parfémy Elnino (klik). Akce byla zaměřená na představení vybraných značek, ale také na různé workshopy, kdy jsme si třeba mohly (v osazenstvu byly jen ženy) zkusit nalíčit a učesat za 15 minut modelku, nebo si třeba vyrobit koupelnovou sůl. Já jsem dorazila kvůli práci trochu později, ale místo mi držela Kristýnka, která tady na fotkách bude asi nejčastěji.  Mimochodem o eventu si můžete přečíst i na jejím blogu zde. Také jsem strašně ráda konečně potkala sympatickou Domču, jejího supr "blogerského" psa a také Terku.

 

Nádherné fotky má na svědomí Pavla Mendřická, která fotí naprosto dokonale a já tak nepoužila ani jednu mojí fotku. Součástí eventu bylo i dokonalé občerstvení, které bych chtěla teda pochválit a to hlavně za nabídku vynikajících džusů!


 


Jako první nám byla představena přírodní kosmetika Frais Monde, která:


FRAIS MONDE – to je značka výjimečné italské kosmetiky s dlouholetou rodinnou tradicí. Na trh přináší luxusní termální kosmetiku a přírodní dekorativní kosmetiku pečující o pleť.
FRAIS MONDE – respektuje přírodu a zdraví, své výrobky netestuje na zvířatech a vyhýbá se používání GMO plodin.
FRAIS MONDE – je unikátní díky využívání termální sirné vody, která má blahodárné účinky na všechny typy pleti. Termální voda má unikátní složení, které je dokonalým dílem přírody.
FRAIS MONDE – termální léčivá kosmetika, která díky své kvalitě získala hned několik certifikací, včetně certifikátu Ministerstva zdravotnictví v Itálii, které uznalo léčebné vlastnosti termální vody z Repole a potvrdilo možnost jejího využití v dermatologii a kosmetice.
FRAIS MONDE – obdivuje zdraví, krásu a přirozenost, proto své produkty komponuje z darů přírody: termální vody, minerálních solí, přírodních extraktů a olejů, termálního jílu a vůní.

Více se o ní dočtete třeba zde a seženete ji na eshopu zde.

Také jsme se dozvěděli o značce Diet Esthetic, kterou seženete také na Elninu. Značka je španělská, zaměřuje se na vývoj čistě přírodní péče o pleť. U svých výrobků využívá kosmetika Diet Esthetic složky, které se dají nalézt v přírodě a které mohou zlepšit stav pleti či pomoci při předčasném stárnutí. Kosmetika Diet Esthetic obsahuje například hadí sérum, včelí vosk, aloe vera nebo arganový olej. Atraktivní kosmetika Diet Esthetic je vhodná i citlivou pleť.
Mimochodem  - seznamte se s Karlem (snad si dobře pamatuju jméno :D):


Dále tedy přišlo na řadu líčení, kdy jsem byla v týmu s Kristýnkou a jsem na nás pyšná. Sice jsme nevyhrály, ale myslím, že Kristýnka slečnu nádherně učesala a i líčení se mi povedlo :D.
Jednotlivé modelky:

 
  
 

Vyhrála blond slečna - tedy ta nejvíc blond. Ale musím říct, že se mi líbily všechny makeupy:). A pár blbinek na závěr.A to je všechno! Doufám, že se vás nezahltila fotkami, a že se vám líbily, protože já bych taky chtěla mít doma tak úžasnou fotografku jako byla Pavla. To by byly fotky! 
Jak se vám líbilo naše líčení? A nakupujete na elninu?
4 komentáře

 1. To muselo být fajn! Líbí se mi hlavně šneček :)

  http://www.fashionmad.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Karel je krásný! :D A hlavně tobě to moc sluší. :)

  OdpovědětVymazat
 3. strašně ti to sluší, ta sukně je nádherná! Možná máme i stejnou, jsem na ně hrozně ujetá :D

  OdpovědětVymazat
 4. V internetových parfumériích už delší čas nenakupuji a už ani nebudu...

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE