Setkání s Celeste Buckingham & L ´Oréal


Dneska pro vás mám připravený článek o eventu s L´Oréalem, kdy jsem měla možnost se setkat s Celeste Buckingham, položit jí pár otázek a celkově prožít fajn odpoledne. Meeting byl v kavárně Monolok, která je blízko zastávky Náměstí Míru. Musím říct, že kavárna je naprosto dokonalá. Můžete si tady přečíst nějakou knížku, sednou si ven na zahrádku.. prostě nádhera.


 


K pití jsme měli připravenou super limonádu - mangovou, malinovou (myslím :D) a taky skvělé občerstvení.  Ale k tomu důležitému - na akci, pořádané L´Oréalem (děkuju za pozvání) mělo pár blogerek možnost setkat se s Celeste a zeptat se jí na cokoliv. Celeste je nejen nádherná vzhledově ale musím říct, že je neskutečně sympatická, přirozená a milá. Dozvěděli jsme se o jejích plánech, o tom, jak tráví léto a spoustu dalšího. Doopravdy ji obdivuju, že všechno zvládá tak s přehledem a přísahám, že už si (nebo aspoň míň) budu stěžovat, že nestíhám :D.


 Samozřejmě následovalo focení - venku samozřejmě byl hic, takže se nedivte tomu. jak se leskneme.
Jinak na akci jsem si jako doprovod vzala moji milovanou Denču, která se se mnou tradičně pak byla podívat i do pár obchodů, takže se těšte na new in.

 


 S jakou celebritou (z ČR či SR) byste se rádi setkali vy? A jaký článek by se vám líbil na blogu?:)

5 komentářů

 1. Zrovna mne nikdo konkrétní nenapadá, ale ráda bych potkala lidi z mého oboru. Jinak kavárna mne zaujala a ráda bych jí navštívila, jídlo vypadá skvěle!

  OdpovědětVymazat
 2. Muselo to byť fajn stretnutie. Na tých fotkách žiarite. :)

  OdpovědětVymazat
 3. I když se lesknete, tak jste kočky :D Líbí se mi Vaše outfity, mě teď v rychlosti nenapdá nikdo, s kým bych se chtěla setkat

  OdpovědětVymazat
 4. Moc ti to sluší. :) Akce vypadá vydařeně.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE