Cosmo bloggers meeting


Jak asi víte z jiných blogů nebo i tagů na instagramu (#cosmobloggercz), včera byl speciální Cosmo meeting. Jsem strašně ráda, že můžu být součástí tohoto projektu. Zatím neprozradím o co přesně jde, ale myslím, že se určitě máte na co těšit! Pokud jste zvědaví, můžete sledovat i fcb Cosmopolitanu (zde).  No a jak celý den probíhal?

S holkami z jiných blogů (ordinary life, world needs blondes, tatomymo, france baby, secret of kristine, vogue haus  a další.) jsme se sešly v 11 hodin v sídle firmy odkud jsme vyjely mikrobusem do Park hotelu Popovičky, který je naprosto nádherný a určitě doporučuju se tam někdy podívat, z Prahy je to jen kousek. Když jsme dorazily, čekala na nás v konferenční místnosti hlavní koordinátorka celé akce a projektu, která nás uvítala a následně nám představila celý projekt. 
Dostaly jsem také skvělá VIP trička s motivem Cosmobloggers.cz (design Jan Vajda  - http://www.antimultivitamin.cz).
Po představení jsme se přesunuly na oběd do vedlejší místnosti. Musím říct, že celý hotel je vážně krásný a i občerstvení bylo výborné. Já jsem si k obědu dala vývar a candáta s bramborovým pyré. K pití jsem měla domácí pomerančovo - zázvorou limonádu, která byla skvělá.


 


Po obědu jsme se vrátily nazpátek do konferenční místnosti, kde na nás čekaly již slečny vizážistky z Urban Decay, které nám tuto značku představily, řekly nám trendy v líčení a následně nám předvedly produkty v akci. Tato značka je k dostání již ve vybraných Sephorách, takže se na ni určitě aspoň běžte podívat! Poté jsme si všechny mohly vybalit dárky, co jsme měly připravené na stole. No, ani nemusím popisovat moje nadšení, když jsem vybalila paletku Naked 2, bázi pod oční stíny, řasenku a tužku. Kdo by si nepřál ikonickou paletku? Dále jsme dostaly i produkty od Kiehl´s, už se těším až je vyzkouším! Před dalším programem jsme také mohly ochutnat dezert v podobě tiramisu, pana coty atd. 

 
Krásná Denisa z Fashion by Dee


Po kosmetickém nadšení přišlo další překvapení a to módní ředitelka Harper´s Bazar Lucie Janotová, která nám v krátkosti představila aktuální módní trendy. Do skupinek jsme následně dostaly úkoly - vytvořit outfity na zadané téma ( my měly víkend v Pařiži). Oblečení jsme mohly vybírat z předem daných kousků oblečení. Úžasné bylo také setkání s šéfredaktorkou Cosmopolitanu Sabrinou Karasovou, s kterou si každá z nás mohla osobně popovídat a rozebrat blog.


 

 Na konec následovalo focení všech blogerek s balónky - který mi uletěl (úžasný), ale nakonec byl teda úspěšně zachráněn :D. Písmeno B mám mimochodem schované v práci a zanedlouho poputuje se mnou domů:D.  Po focení jsme se mohly zahřát čajem a ochutnat super quiche a následně jsme vyjely nazpátek do Prahy. Já jsem pak šla doprovodit Rendy ještě na jednu akci a jsem moc ráda, že jsem ji poznala (nejen ji!) a mohla si s ní i popovídat.

Musím říct, že celý tým Cosmopolitanu je strašně příjemný. Akce byla skvěla zorganizovaná a já jsem si celý den moc užila! 


11 komentářů

 1. Panečku, to musela být úžasná akce! Koukám, že teda máš nakonec Naked 2 také. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bylo to super! jo, měla jsem štěstí - každá jsme měla jinou (někdo 1, 2 nebo 3).

   Vymazat
 2. Muselo to bejt skvělý opravdu :)

  OdpovědětVymazat
 3. Určite to bola skvelá akcia a to jedlo vyzerá úžasne!!♥

  OdpovědětVymazat
 4. ty jsi zlatá :-) strašně ráda jsem tě poznala! A snad jsme se neviděly naposledy! :-))

  OdpovědětVymazat
 5. paletka NAKED je opravdu pěkná pozornost :) a ty dobroty, mňam!

  OdpovědětVymazat
 6. je muselo to být skvělé, Denče to moc sluší a jídlo vypadá také dobře!

  OdpovědětVymazat
 7. Iste ste si túto akciu skvele užili. Super. A tíško závidím ;)

  OdpovědětVymazat
 8. týýýýo .... to muselo být skvělé, mám za tebe velkou radost :))

  OdpovědětVymazat
 9. určitě to bylo něco neuvěřitelného, už se nejvíc těším na celý projekt :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE