Drogérkové korektory "velký speciál"
 Hezký den, dnes jsem si pro vás připravila článek o korektorech, které můžete sehnat v drogeriích. Doma mám korektor například i od MAC, ale ráda zkouším nové produkty, takže mám doma takovou malou zásobu korektorů. Jelikož zrovna nemám na tváří nějaký pupínek, tak jsem fotila krytí korektorů na kruzích pod očima. Korektory jsem se snažila popsat stručně, ale tak, abych vystihla to nejdůležitější. Pokud byste chtěli popsat nějaký korektor podrobněji (efekt s líčením apod)., tak se nebojte ozvat. Aby byly korektory srovnatelné, vždy jsem nanášela pouze jednu slabší vrstvu. Pokud bych vrstvila více, určitě bych kruhy i víc zakryla. Jinak prosím sledujte můj facebook, jelikož jsem vyhlásila dvě slečny jako výherkyně Realash séra - a ani jedna se mi neozvala - tak zítra vyhlásím tři další. Vždy napíšu jedné a pokud se neozve, automaticky budu psát další a poté zas té další (pokud se druhá neozve). Snad se již dopracujeme k nějakému výherci :D.


MAYBELLINE AFFINITONE CONCEALER - 02 natural


Jako první se podíváme na korektor Maybelline affinitone v odstínu 02 naturel.  Tento korektor je velmi vychvalovaný a dlouhou dobu patřil mezi mé velké oblíbence. Pak jsem ale zkusila Rimmel match perfection a Astor skinmatch a zjistila jsem, že mi tento korektor již tolik nevyhovuje.


Balení - Pokud bych měla hodnotit balení od 1 do 5, dala bych balení asi 2/3. Mám ráda tyto houbičkové aplikátory, naopak nesnáším štětečkové, protože mi vždy ve štětečku zůstane hodně produktu. Na balení se mi ale nelíbí celkový vzhled, ten dojem. Působí na mě lacině. Etiketa se po chvíli začne odlupovat.

Vůně - Vůně je taková obyčejná, nenadchne ani neurazí ( i když mně osobně celkem smrdí :D). 2

Konzistence - Korektor je krémový, nevysušuje mě, takže zde hodnotím 4. Korektor se velmi dobře roztírá, trošičku mi však zalézá do vrásek.

Odstín - Odstín bych potřebovala světlejší, mnohem více do žluta. Korektor je celkově celkem dost do oranžova (aspoň) na ruce. Pro mě má prostě moc odstín do růžova. Pokud se však rozetře, barva je mnohem lepší. 2/3

Krytí - Krytí je velmi dobré, korektor jde skvěle vrstvit. U všech korektorů jsem dávala jednu menší vrstvu. aby byly korektory a jejich krytí srovnatelné. Jinak kruhy můžete samozřejmě zamaskovat i víceZde bych dala 3/4.

Výdrž - Korektor vydrží skvěle krýt cca půl dne, poté se začne ztrácet. Proto hodnotím za 3.

Využití - Korektor lze použít jak na kruhy, tak i na menší nedokonalosti.

Cena - cca 139,-

Dostupnost - DM i RossmannGARNIER OČNÍ ROLL - ON A KOREKTOR - 02 světlá pleť


Druhý korektor jsem si koupila nedávno, ale tedy musím říct, že už si ho nekoupím.


Balení - Korektor je balený jako typický roll - on na oči. Akorát i s emulzí nanášíte korektor. Ta aplikace s kuličkou je však složitá, korektor nelze nanést rovnoměrně.. Zde hodnotím 1/2.

Vůně - Vůně je znovu obyčejná, takže jako u affinitone hodnotím za 2.

Konzistence - Konzistence je strašná. Toto spojení korektoru a emulze mi přijde nešťastné. Někdy se mi stane, že nanesu skoro jen emulzi, pak zas hodně korektoru. Já vím, že to výrobce myslel dobře. To spojení roll - onu a korektoru nám má usnadnit práci. Já bych si ale radši nejprve aplikovala roll  - on a poté nějaký krycí korektor. Co se ale korektoru nedá upřít, že vážně dobře chladí. 2

Odstín - Odstín by znovu mohl být světlejší a více do žluta. Pro bledulky je určitě nevhodný. Zde hodnotím 1/2.

Krytí - Krytí je strašné, korektor skoro nekryje. 2

Výdrž - Korektor moc dlouho nevydrží, čtvrt dne, řekla bych. 2

Využití - Korektor lze použít pouze na kruhy.

Cena- okolo 150 - 200.

Dostupnost - Rossmann i DM


DERMACOL MAKE - UP COVER 210


Kdo by neznal Dermacol make - up cover, krycí zázrak. Samozřejmě, že i já jsem musela mít jeden ve sbírce. Měla jsem ještě světlejší, ten ale putoval ke kamarádce, protože na mě už byl světlý až moc. Vím, že to vlastně není korektor, mě by ale nenapadlo ho používat jako makeu - up, na mě je moc hutný.Balení - Balení se mi nelíbí, je to obyčejná tubička, která se ale v taštičce deformuje, takže pak korektor teče všude okolo. Když odšroubuju víčko, tak mi korektor začne ihned vytékat ven. Navíc se z odlupuje ta zlatá barva. Uděluju 1/2.

Vůně - Vůně je typicky dermacolácká, já ji mám ráda. Je to taková ta pudrová vůně makeupů našich babiček. Hodnotím za 3.

Konzistence - Korektor je opravdu velmi hutný, což je vidět i z fotky na ruce. Právě proto se korektor hodí spíše na pupínky, ale pro mě je až moc hutný a tím pádem "viditelný" na to, abych si ho dávala na kruhy. Korektor má SPF. 2/ 3

Odstín - Odstín by mohl být více do žluta, jinak ale v pořádku, 3.

Krytí - Krytí může být 100 %, zde není co řešit, 5.

Výdrž - Korektor vydrží celkem dost dlouho, 4.

Využití - Korektor bych používala pouze na nedokonalosti.

Cena - cca 130,-

Dostupnost - Horší, ne všude mají všechny odstíny.


RIMMEL MATCH PERFECTION 010 ivory


Balení - Balení je tubičkovité (:D), se štětečkem, který já tak nemám ráda. Naopak hodnotím pozitivně, že z tubičky lze dostat i poslední zbytky produktu, takže za to má balení za 3.

Vůně - Vůně je celkem dobrá, neurazí ani nenadchne- 2.

Konzistence - Korektor není ani úplně tekutý ani není hutný, mně vyhovuje. 3/4.

Odstín - Odstín mi celkem dost vyhovuje, korektor je pěkně světlý a hezký do žluta. Mohl by být lehounce světlejší. 4

Krytí - Krytí je velmi dobré, 3/4.

Výdrž - Korektor vydrží tak průměrně, půlku dne, možná i déle, 3.

Využití - Korektor bych používala spíše na kruhy, protože má lehký rozjasňující efekt.

Cena - cca 100 - 150,-

Dostupnost - DM i Rossmann


CATRICE CAMOUFLAGE CREAM 010 ivory


Podrobnější recenze zde.

Balení - Korektor je balený v kalíšku, já ho nabírám štětečkem  a pak do pleti ťupkám prstem. 3

Vůně - Vůně je celkem dobrá, neurazí ani nenadchne- 2.

Konzistence - Korektor je celkem dost hutný, méně než Dermacol. Ta konzistence mi vyhovuje víc jak u Dermacoláckého, takže zde hodnotím 3.

Odstín - Odstín mi celkem dost vyhovuje, korektor je pěkně světlý a hezký do žluta, ta žlutá je vážně výrazná, takže pro mě super. 4

Krytí - Krytí je velmi dobré, menší než  u Dermacolu, takže 4/5.

Výdrž - Korektor vydrží celkem dost dlouho, hodnotím 4.

Využití - Korektor bych používala jak na nedokonalosti, tak i na kruhy. Na nedokonalosti je možná lepší, ale mně vyhovuje i na kruhy. Mimochodem skvěle se s ním dotvaří takový ten dokonalý vzhled obočí (vezmu zkosený štěteček, okolí obočí orámuju tímto korektorem a je to!:))

Cena - okolo 70,-

Dostupnost - Horší, Catrice není všude.ASTOR SKINMATCH 001


Balení - Korektor je v peru, kdy se točí koncem a korektor vylézá do štětečku. Jak jsem psala, nemám tento způsob aplikace moc v lásce, takže za mě 2/3, protože nemůžu z tohoto balení dostat veškerý produkt. 

Vůně - Vůně je celkem dobrá, neurazí ani nenadchne- 2.

Konzistence - Korektor konzistencí dost podobný tomu Rimmeláckému, takže hodnocení je stejné - 3/4

Odstín - Odstín mi celkem dost vyhovuje, korektor je pěkně světlý, velmi dobře rozjasňuje -  4

Krytí - Krytí je střední 3.

Výdrž - Korektor vydrží tak průměrně 3.

Využití - Korektor bych používala jak na nedokonalosti, tak i na kruhy. Na kruhy je dle mě ale lepší. 

Cena - 150 - 200,-

Dostupnost - Super, DM i Rossmann
MAYBELLINE FIT ME 15


Balení - Korektor má podobné balení jako affinitone, až na to, že na mě působí luxusnějším a lepším dojmem. Hodnotím proto 3.

Vůně - Vůně je celkem dobrá - 3.

Konzistence - Korektor je konzistencí také velmi podobný třeba tomu Rimmeláckému. Líbí se mi jak je krémový. - 3/4

Odstín - Odstín mi celkem dost vyhovuje, korektor je pěkně světlý, velmi dobře rozjasňuje -  4

Krytí - Krytí je střední  až vyšší, dle vrstvení 3/4.

Výdrž - Korektor vydrží tak průměrně 3.

Využití - Korektor bych používala jak na nedokonalosti, tak i na kruhy. Na kruhy je dle mě ale lepší. 

Cena - 150 - 200,-

Dostupnost - Super, DM i Rossmann
BOURJOIS CC EYE CREAM 21 ivory


Balení - Korektor je v peru, kdy se točí koncem a korektor vylézá do takového plastového aplikátoru. Sice z balení nedostanu poslední zbytky, ale vyhovuje mi maximálně. Hodnotím 5.

Vůně - Vůně je krásná, typická Bourjoise čistá vůně, 5.

Konzistence - Korektor je celkem dost tekutý a proto ani zas tolik nekryje, ale doopravdy nevysušuje - 3

Odstín - Odstín mi celkem dost vyhovuje, korektor je pěkně světlý, velmi dobře rozjasňuje -  4

Krytí - Krytí je nízké až lehčí střední 2/3

Výdrž - Korektor vydrží tak průměrně 3.

Využití - Používala bych ho  pouze na kruhy, kvůli rozjasňujícímu efektu.

Cena - nějak nad 200,-

Dostupnost - Horší, parfumerie, či sem tam DMNYC COVER STICK light- nenutně mě tento korektor hodnotit, pro mě je to propadák, prostě děs běs, ani na něj v drogerii nekoukejte :D. Však se podívejte na srovnávací fotky.SOUHRN

souhrn

Když bych měla všechny korektory shrnout a řídit se dle toho, jak vyhovují mně, bez nějakých bodů, tak bych na nedokonalosti zvolila Catrice camouflage. Používám ho, když mám nějaký ten pupínek, na kruhy apod. Dále bych si určitě znovu pořídila Maybelline fit me, který má super barvu a vyhovuje mi doopravdy skvěle. Na rozjasnění mám ještě velmi ráda Bourjois. I když to na fotce nemusí tak vypadat, Bourjois a Maybelline fit me mě rozjasňují asi nejlépe. Barevně mi také skvěle vyhovují oba dva. No a Catrice je jasná volba. Celkový makeup na fotkách je spojení tří těchto zmiňovaných korektorů. 

korektory
konec1

Doufám, že se vám článek líbil a že mi třeba napíšete, jaký z těchto korektorů jste vyzkoušeli a jaký máte rádi vy:). Mějte se krásně :).
38 komentářů

 1. Páni, tomu říkám srovnání, klobouk dolů! Máš to perfektně sepáno a hlavně nafoceno. Já mám doma Catrice a Dermacol, ale na kruhy nepoužívám ani jeden z nich, na to mám Misshu a Rimmel Match Perfection. Ještě bych chtěla Maybelline Fit me.

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý článek! A to srovnání na fotkách, palec hore, vážně super práce! Já mám Catrice Camouflage Cream a používám ho jak na kruhy pod očima, tak na pupínky. Ale dělám si zálusk na ty Max Factor CC korektory. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Bombastickej článek! Dík za něj!

  OdpovědětVymazat
 4. Zatím nejlepší recenze na korektory, kterou jsem četla (a hlavně viděla!). :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak toto je mega článok, klobúk dole. Mna z týchto všetkých korektorov láka fit me a chcem si ho preistotu kúpiť v najmenej 2 odtienoch :-D

  OdpovědětVymazat
 6. Super článek! já jsem vyzkoušela jen ten Dermacol, korektor moc často nepoužívám, ale mám doma dva od Natural Collection a chystám se na ten od Catrice.

  OdpovědětVymazat
 7. Tak tohle je nejlepší článek na korektory, dala jsi si s ním hodně práce,smekám :) Moje kruhy by asi na fotce děsily :D Proto je pro mě best of Catrice a Dermacol :)

  OdpovědětVymazat
 8. Díky za super článek, zpracovala jsi ho moc hezky! :) Já si právě plánuji nějaký korektor koupit a nejvíc se mi líbí krytí od Dermacolu a Bourjois :)

  OdpovědětVymazat
 9. Catrice a Rimmel mám moc ráda :)
  chickflickcherry.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Wow..to muselo dať veľa práce všetko takto podrobne pofotiť a popísať! Klobúk dole! :)
  Mne sa na tebe najviac páči ten od Bourjois..vyzerá zo všetkých najprirodzenejšie :))

  OdpovědětVymazat
 11. Sama za sebe můžu doporučit Catrice! Ten korektor je prostě zázrak! Moje obří kruhy pod očima zakryje jako nic. Taky mám zkušenost s Dermacolem, ale ten je na mě moc hutný, Maybeline moc tekutý a na můj vkus skoro nekryje. Ale Rimmel byl dobrý, hezky rozzářil oči. :)

  OdpovědětVymazat
 12. Krásný článek, ten musel dát práce :) Jinak já mám Affinitone od Maybelline, s ním jsem spokojená a taky od Essence, který není tolik krycí, ale vyhovuje mi. Moc bych chtěla zkusit Camuflage od Catrice, ale bohužel tuhle značku u nás neprodávají, na Dermacol jsem také měla zálusk, ale měli moc tmavé odstíny.

  http://recenzekamsepodivas.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 13. Přidávám se k všeobecné chvále na článek, fakt super, díky, že sis s tím dala takovou práci! Určitě si ho dám do záložek, abych pak mohla líp vybírat.

  OdpovědětVymazat
 14. dostala jsem se k Tobě na blog poprvé a kromě toho, že článek je skvěle udělaný, Ti musím říct, že jsi neuvěřitelně krásná:) hezký den!

  OdpovědětVymazat
 15. Týjo, fakt dobrý článek! Mně vyhovuje momentálně Catrice :-)

  OdpovědětVymazat
 16. Parádní článek :-), opravdu to máš bezchybně sepsáno a zdokumentováno. Já si zrovna nedávno pořizovala ten korektor od Maybelline a zatím jsem s ním poměrně spokojená, na kruhy pod očima se mi zdá skvělý.
  Glamour and beauty

  OdpovědětVymazat
 17. Moc pěkný článek.. vím, že většina čtenářů si to neuvědomuje, ale opravdu ocenuji, kolik práce jsis s nim dala (vím jaké to je vše nafotit a vyzkoušet... a napsat atd..) :)

  OdpovědětVymazat
 18. Perfektny clanok! Z uvedenych som skusala Rimmel Match Perfection, Astor SkinMatch a Catrice. Za mna na kruhy urcite vedie Nars (mam najsvetlejsi odtien) a Catrice na nedokonalosti typu pupinky a tak.

  OdpovědětVymazat
 19. Výborná recenzia. Zaslúžiš si omnoho viac odberateľov za takú prácu. Je to kvalitné a čítanie článku bola jedna radosť. Kika

  OdpovědětVymazat
 20. Klobúk dole za úžasný článok! Ja používam Catrice a úplne mi vyhovuje ale aj ten Bourjois vyzerá dobre :)

  OdpovědětVymazat
 21. Tý jo, narazila jsem na tebe náhodou a hned první článek je mi zrovna velmi užitečný!
  Momentálně shaním v drogerii korektor, který bude kvalitní, ale cenově dostupnější, když zrovna nepotřebuji mít na obličeji vzled "million dollar face". Nějakou dobu jsem používala Erase Paste od Benefitu, který byl sice výborně krycí, ale na léto moc těžký. Ted jsem ho vyměnila za M.A.C Select Cover-Up a byla to láska na první použití. Perfektně kryje, ale nesráží se, jak se mi občas stávalao právě u toho z Benefitu. Už jsem na něm tak zavislá, že se ho bojím obměnit za jiný ... Bohužel ale není cenově nejdostupnější, takže hledám nějakou alternativu na "effortless" make-up looky a konečně jsem našla článek, který mi velmi pomohl :) Skvělé!

  OdpovědětVymazat
 22. Uch, perfektní recenze! Díky za ní! Rozhodně se budu hodně inspirovat:) Na tvůj blog jsem narazila náhodou a hned jsem si ho oblíbila:) takový užitečný a praktický článek se jen tak nevidí:)

  Já používám už pěkně dlouho Rimmel - match perfection a Maybelline - Affinitone. Oba mi dost vyhovují, ale chci zkusit ještě něco dalšího:) Nejspíš mrknu na ten od Catrice a Dermacolu, ty se mi zdají být perfektně krycí, což by moje neskutečná kruháče pod očima potřebovaly:)
  Instantní krása

  OdpovědětVymazat
 23. Díky moc za článek!! Super!

  Já mám moc ráda ten korektor od Rimmelu a Catrice.

  A.

  OdpovědětVymazat
 24. Toto bola úplne skvelá recenzia a aj nápomocná. Z tvojich kúskov mám len Dermacol, ale presvedčila si ma konečne vyskúšať Catrice Camouflage a Rimmel. Ja som celkom kamoška s korektormi v pere so štetčekom (mám ich od Lancôme, Loréal a Catrice), ale niekedy treba jednoducho hustejší kaliber :D

  OdpovědětVymazat
 25. Zatiaľ som skúšala len Dermacol a ten kryje fakt vynikajúco, ale dosť vysušuje a zvýrazňuje aj tie najjemnejšie vrásky, takže používam ho už len veľmi občasne. Páči sa mi na ňom jeho balenie, ktoré je fakt krásne, tak samotná zlatá tuba ako aj čierno-ružový obal. O korektore od Catrice básni už snád každá blogrka a aj ja ho raz určite vyskúšam.
  Bianka

  OdpovědětVymazat
 26. Vždycky když si říkám, že tvůj blog už nemůžu mít radši, tak vždycky mě překvapíš :) Já mám Rimmel Match Perfection ten mi svým odstíne sedl fakt dobře a krytl taky dobře. Dermacol Makeup Cover, tak já mám ten nejsvětlejší a je na mě taky moc světly. A pak mám Catrice Camouflage a ten na to, že je stojí pár korun kryje fakt dobře :)

  OdpovědětVymazat
 27. Na tentotip clanku sa chystam uz dobrych par mesiacov, ale stale sa mi do toho nechce, presne u teba vidim kolko je s tym prace :-)
  Naozaj si skvele spracovala clanok a uzasne porovnanie..

  OdpovědětVymazat
 28. Excellent beat ! I would like to apprentice while you amend your website, how can i subscribe for a
  blog web site? The account aided me a acceptable deal.
  I had been tiny bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea

  my site - legal party pills

  OdpovědětVymazat
 29. úžasný príspevok :3
  http://worldbynicole.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 30. I was able to find good info from your content.

  Also visit my web site trading tutorial

  OdpovědětVymazat
 31. Páni, tak tenhle článek je opravdu peckový! Snad nikdy jsem neviděla tak důkladně propracovanou a nafocenou kosmetickou recenzi, opravdu klobouk dolů! Navíc mě to přesvědčilo, který korektor si kupovat nemám :) Díky moc!

  OdpovědětVymazat
 32. hodně mě překvapil ten od Astoru! z výše zmíněných mám vyzkoušený Affinitone, Fit Me! a make-up cover. mám doma i camouflage cream od Catrice, ale s tím jsem se stále vůbec neskamarádila :/

  OdpovědětVymazat
 33. Naprosto luxusní článek! Muselo to dát spoustu práce, klobouk dolů! :-)
  A docela mě zaujal ten Catrice korektor!
  Bebe

  OdpovědětVymazat
 34. Super článek, dokonalost, muselo to dát práci, ale tleskám! Od rána jsem pátrala, který korektor si pořídit, chtěla jsem rimmel, ale když vidím tvoje úžasné porovnání, chci Fit me :) No a camouflage taky chci již delší čas, ale musím nejdřív spotřebovat tuhé korektory od essence. :) Ale pod oči jsou na mě tyto moc tuhé. Proto jsem hledala nějaký tekutější pod oči. Díky!

  OdpovědětVymazat
 35. Tyjo, člověk by ani nevěřil, jaké zázraky tyhle věcičky dokáží! Určo vyzkouším :)
  InHotBlog

  OdpovědětVymazat
 36. Výborná recenze, moc mi pomohla. Dobrá práce! :-)

  OdpovědětVymazat
 37. Ahoj,
  přišla jsem sem ze článku:
  http://www.rehabilitace.info/zdravotni/jak-na-otoky-pod-ocima-vime-jak-se-jich-zbavite/

  a ohromně mě překvapilo, jak se dají otoky krásně zamaskovat, děkuji moc.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE