Vyhlášení giveaway s DAX cosmetics

Je 17. a jak jsem slíbila, tak plním a jsem zde s vyhlášením GA s DAX cosmetics. Moc vítězce gratuluji a vy ostatní nebuďte smutní, již za týden budete moci soutěžit o sérum na řasy REALASH :). Moc se omlouvám za absenci článků, ale zlobí mě objektiv u zrcadlovky :(, takže nemůžu tudíž moc fotit. Za týden také jedu do Londýna a tak bych se Vás chtěla zeptat - Jaká místa bych určitě měla navštívit? A (teď se projevím jako kosmetický šílenec) jakou kosmetiku byste si přivezli? 

A kdo vyhrál sadu kosmetiky od DAX?

Vítězkou se stává (a já osobně z toho mám velkou radost, protože její blog mám moc ráda):


Tedy Alča z blogu Alice in Wonderland.  Gratuluju! :)

7 komentářů

 1. jůůů, mám obrovskou radost :))
  a Londýn ti moc závidím, já jsem si to tam zamilovala :) za návštěvu určitě stojí Museum Madame Tussaud, London Eye a hned naproti akvárium, pak samozřejmě Big Ben, Tower Bridge a Buckinghamský palác :) a jako správná shoppaholička doporučuji Harrods - tam jsem byla opravdu jako Alenka v říši divů :))

  OdpovědětVymazat
 2. No jo, zase podvrh a "náhodou" to vyhraje kamarádka...tohle je fakt hnus

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kdy jindy to vyhrála moje kamarádka? ze všech giveaway to nikdy nevyhrál člověk, kterého bych znala.. a mimochodem s alčou se neznám osobně - znám jen její blog :)

   Vymazat
 3. Alče moc gratuluji! a co se týče Londýna, tak bych doporučila přesně ta místa jako ona, zvlášť tedy Museum Madame Tussaud, protože to je vážně perfektní :) a když už tam budeš, tak se nezapomeň zastavit v Oxford Street, to je ráj shoppaholiků (zvlášť Primark :D).. jestli mi vyjdou plány, tak se tam o prázdninách taky podívám a už začínám šetřit :D

  OdpovědětVymazat
 4. Gratulujem :)
  denisa.slobodova@centrum.sk

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE