Ryor samoopalovací mléko

Jak se máte? Já mám za sebou 3 zkoušky, ještě mě čeká jedna a pak už státnice.  Stěžovat si nechci (tedy doma si stěžuju pořád) a tak myslím na léto, které já miluju a strašně se na něj těším. Venku je i dost teplo na odhalené nohy (nebo aspoň ruce) a tak jsem se začala poohlížet po něčem, co by mi poskytlo jemné opálení - pokud možno žádnou oranžádu a bez flekatění. V drogerii Teta jsem narazila na toto mléko od Ryoru, a protože mám Ryor celkem ráda, tak skončilo mléko v mém košíku. Již se jím mažu dva týdny (takže jsme se s ním teď namazala podruhé) a tak mám nafoceny i fotky před a poté.POPIS

Balení obsahuje 200 ml a cena je nějak okolo 170,-.  Popisek mléka je: Samoopalovací hydratační mléko dodá pleti svěží, bronzově opálený odstín po celý rok. Mléko stačí používat jednou týdně. Před aplikací je vhodné použít peeling Ryor, zvláště na zrohovatělá místa.

- použití po celý rok
- přípravek rovnoměrně rozetřít na pleť
- nutnost umýt si ruce po aplikaci
- dermatologicky testováno

složení:


BALENÍ

Ani nevím, co bych na balení popisovala. Je takové obyč, plastové s nálepkou značky vepředu, vzadu je popisek mléka a složení. Mléko se otevírá odšroubováním víčka a aplikuje se pak tak, že zmáčknete lahvičku a mléko vyteče ven.

 

 

KONZISTENCE a VŮNĚ

Konzistence mléka je hustší (není tekuté). Barva je bílá - jako asi skoro u každého opalovacího mléka. Nebo teda já vždy takové měla :D. Přiznám se, že nesnáším vůni opalováků, vždy se mi zdá, že smrdí hrozně chemicky. U Ryoru mi ta vůně až tak nevadí, i když mi doma stejně řekli, že ho cítí. Ale zrovna vůně je podle mě asi strašně diskutabilní. Co ale můžu říct je to, že mléko na sobě snesu a z té "vůně" se mi nedělá špatně. Měla jsem kdysi jedno od Dove a to bylo něco příšerného.

ÚČINKY

Tato část recenze vás asi bude zajímat nejvíc :). Jak vlastně mléko působí? Já se vždy mažu po vykoupání, kdy si obličej, krk, lokty, klouby u rukou a kolena namažu jako první obyčejným krémem. Samoopalovák pak v těch místech neflekatí a nestane se to, že budete mít super tmavá kolena, ale zbytek jen nažloutlý. Co se týče flekatění, tak po celém těle jsem neměla ani jeden flek - až na ruce, ale to byla moje vina. Šla jsem totiž pak ještě mýt nádobí, a jak mi cákala voda na ruce, tak mi přesně v těch místech vznikly fleky. Druhým namazáním jsem pak ale fleky hezky zamaskovala a vše bylo v pořádku. Mléko dělá doopravdy moc hezkou barvu, není to žádná oranžáda, ale také nic nepřirozeného, extra tmavého. Přesto však bych možná ocenila (i když se mi barva líbí, to ne že ne), aby odstín byl ještě trošičku přirozenější, méně do teplého odstínu.  Barva se vymývá postupně, ale nestane se, že by se na nějakých místech vymyla více a někde méně (což už se mi jednou taky stalo - u jiného samoopalováku). Včera jsem se mazala a dnes jsem na sobě měla bílou podprsenku a mám ji špinavou jen jakoby mezi prsy - kde se potím. Ale to je vážně jen lehounce, nic strašného. Já jsem s mlékem doopravdy spokojená, zatím je to jedno z nejlepších cenově dostupnějších samoopalováků, co jsem použila.
Mléko tedy můžu určitě doporučit, jsem moc spokojená a výsledný efekt se mi moc líbí:) Na fotkách rukou vypadá efekt další den hodně do oranžova, ale je to opravdu dost zkreslené (je to víc přirozenější).
 

Omlouvám se za nenalíčené fotky, fotila jsem se ráno a byla jsem rozespalá, měla jsem napuchlé oči, děs běs.

Používáte nějaké samoopalovací mléko? Mimochodem nezapomeňte, že dnes je poslední den, kdy se můžete zúčastnit GA, zítra večer je již vyhodnocení! :)


7 komentářů

 1. Přesně jak říkáš, nejhorší je ten "samoopalovací" smrad, neměla ho akorát pěna od St. Tropez, ale ta zas není nejlevnější. V pondělí jsem zkoušela samoopalovák od Dermacolu a ještě včera mi přišlo, že je cítit, takže na to kašlu a jdu do solárka!

  OdpovědětVymazat
 2. Týjo, vypadá to dobře. Já jsem hrozná bledule, ale mám strach z těch fleků, no. Mám dost suchou kůži

  OdpovědětVymazat
 3. u samoopalováků se bojím, aby nešpinil oblečení, ale tento nevypadá špatně :) asi do něj půjdu, protože bych trošku toho bronzu potřebovala chytit :))

  OdpovědětVymazat
 4. Výsledek vypadá parádně :-). K samoopalovákům jsem měla po negativních zkušenostech opravdu nedůvěru, ale ten od Loreal Paris (který nyní používám) si mě získal. Mimochodem tento od Ryoru vypadá také velmi lákavě!
  Glamour and beauty

  OdpovědětVymazat
 5. Já teď zkoušela od Dermacolu, voní nádherně a opaluje neskutečně dobře, bohužel na mě je to trochu moc s oranžovým odstínem, tak asi přesedlám jinam. Třeba na Ryor :)

  OdpovědětVymazat
 6. Objevila jsem ho před měsícem a jsem nadšená :) Jen ta barva je víc do žluta než bych si přála, ale není to nic extrémního.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE