Ošetření pleti přístrojem SAM a značkou ARTISTRY

Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet ošetření pleti produkty značky ARTISTRY a přístrojem SAM. Musím říct, že jsem zpočátku trošku váhala, ale nakonec jsem nabídky využila a tak Vám můžu nejen představit samotnou značku, která asi v ČR není tolik známá, ale i trošku osvětlit, co vlastně samotné ošetření pleti pomocí přístroje obnáší.


Značka ARTISTRY  vznikla v roce 1950 a byla vytvořena s "láskou k ženám". Jejím autorem je zakladatel firmy NUTRILITE (přední světový výrobce přírodních potravinových doplňků), který tuto kosmetiku navrhl pro svoji manželku. Ta měla velmi citlivou pleť a tak nemohla najít takovou kosmetiku, která by ji vyhovovala. Kosmetika ARTISTRY využívá bylinky a rostliny z certifikovaných biofarem od firmy NUTRILITE. Známá je hlavně díky tomu, že  v posledních letech sponzorovala MISS AMERICU. Tato kosmetika také  není testovaná na zvířatech.
Zajímavostí je, že než přijde výrobek na trh, tak se vybere přes 100 žen dobrovolnic z celého světa (různé klimatické podmínky, různé druhy pleti) a tyto ženy daný výrobek používají, aby byla zaručena 100% kvalita a spokojenost klientů. Taktéž je na kosmetiku  100% záruka spokojenosti (v případě používání např.: make-upu, zjistím, že mi daný odstín nevyhovuje, mohu výrobek vrátit a buď vyměnit za jiný nebo dostanu peníze zpět). Mezí tváře kosmetiky patřila i světově známá herečka Sandra Bullock, v současné době je to herečka Teresa Palmer. Značka má také přes 200 udělených patentů více než 500 vědeckovýzkumných pracovníků, techniků a dermatologů.

Samotné řady kosmetiky (péče o pleť, dekorativní kosmetiku atd.) bych Vám ráda představila v některém z dalších článků, nyní bych Vám chtěla říct spíše něco o ošetření pleti. Na analýzu mě pozvala moc milá slečna Denisa Pokorová, která tuto značku v ČR propaguje. Využít můžete nejen ošetření pleti, ale i celkovou analýzu pleti, kdy s Vámi některý z odborníků vybere vhodnou kosmetiku na základě analýzy. Touto kosmetikou Vás pak i ošetří a případně i nalíčí. Také je možnost využít profesionálního líčení, pokud třeba chcete nalíčit na nějakou akci. Výhodou je, že odborník na základě dohody může přijet až k Vám domů, takže nejste omezeni tím, že třeba nebydlíte v Praze.

Pokud chcete využít možnosti ošetření pleti, nemusíte se bát. První se pomocí přípravků ARTISTRY odlíčíte. Pleť se nechá chvilku dýchat a poté již můžete použít přístroj. Jediné, co musíte udělat, je strčit hlavu do přístroje, který Vám určí. jaký typ pleti máte a kde jsou Vaše problematická místa. Z druhé strany na Vás bude koukat odborník, který Vám přesně popíše, co v přístroji vidíte. Já například mám velmi suchou pleť, takže jsem měla tvář úplně bílou s výraznými fialovými kruhy okolo očí (to značí buď nedostatečný pitný režim, nebo problémy s krevním oběhem). Nejlepší prý je, když Vám pokožka září růžově:).


 


Odborník pak s Vámi vyplní takový dotazník ( se zaměřením na Váš životní styl) a pak Vám sestaví vhodnou péči. Následně vybrané produkty použijete, necháte je chvilinku vstřebat a znovu použijete přístroj SAM. V něm můžete vidět, zda vybraná kosmetika funguje (mně třeba lehce zmizely fialové kruhy) nebo nefunguje.


Já jsem ještě měla možnost nechat se od slečny Denisy nalíčit také dekorativní kosmetikou ARTISTRY. Po líčení pak dostanete další papírek, na kterém máte přesný seznam toho, čím jste byli nalíčeni.


 


Musím říct, že to byl velmi příjemný zážitek, určitě jsem se dozvěděla něco nového a myslím, že pro lidi, kteří neví, jakou péči o svoji pleť zvolit, je toto skvělé řešení. Pokud si chcete pořídit produkty této značky, nemusíte váhat, protože pokud s nimi nebudete spokojeni, stačí jen výrobek přinést nazpátek a odborník s Vámi vybere jinou, či Vám vrátí peníze. V další článku bych Vám ještě ráda podrobněji popsala hlavně dekorativní kosmetiku, která mě velmi zaujala. Samozřejmě pokud nebudete mít zájem něco kupovat a jen si chcete nechat pleť ošetřit, či se nalíčit, tak to nevadí. Není žádnou podmínkou, že byste si museli něco pořizovat, takže se nemusíte bát.

Pokud máte o péči zájem, pro sebe či pro své blízké formou poukazu, zda je kontakt:
Denisa Pokorová
+420 775 554 188
d.pokorova@email.cz
Byl mi také poskytnut poukaz, který věnuji některé/mu z Vás, protože s Novým rokem je načase začít se pořádně rozmazlovat. Pokud máte zájem, stačí jen do komentáře přidat svůj email, na který Vám v případě výhry napíšu:) Odměňovat však budu jen moje čtenáře. Komentovat můžete až do 17. ledna, takže doufám, že pokud vyhraje někdo, kdo má třeba maturitní ples, tak nabídky může využít i k tomuto účelu. Pokud se stydíte, nemusíte se bát a já za Vás všechno se slečnou Pokorovou zařídím, jen mi řeknete, kdy máte čas:-). Pokud o poukaz zájem nemáte, tak prostě ke komentáři mail nepřipojujte.

Tímto Vám přeji krásný Nový rok! A další článek již bude v roce 2014.
8 komentářů

 1. Teda, to zní hodně zajímavě. Já právě svůj typ pleti ani pořádně neznám, protože ji mám prostě takovou zvláštní no.. O kosmetice Artristy jsem už slyšela, ale nijak jsem ji nikde pořádně nespozorovala...:)
  Shimka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. týo, tak musím říct, že mě to docela zaujalo a ráda bych věděla, jakou tedy mám pleť, protože mi přijde, že ji mám každý den úplně jinou a někdy si už nevím rady, jestli použít produkt na mastnou a nebo suchou pleť :) aliceinwonderlandcz@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Páni :-), báječný článek, tahle kosmetika je pro mě naprostou novinkou a hned mě zaujala.
  vendulpopelkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. zní to luxusně! :O docela mě to zaujalo, takovýhle služby u nás nikde nejsou.. :)

  >>> N i k o l a M i l l s - beauty and fashion blogger

  OdpovědětVymazat
 5. zajimavy clanek ;-) ja noc podobneho jesze nepodstoupila ..jen se tak laicky domnivam ze mam mastnejsi plet ;-) ale to jsou jen moje vjemy .

  jinak to jak zjistuji typ pleti je fantasticke..

  ilona@horakova.eu

  budu rada za kazdy komentar
  typicalgirllondon.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. přístroj SAM je fakt super - byla jsem na tom a mám na to i certifikaci. Uvažuji o jeho koupi a pomoci analyzovat pleť i ostatním ženám/dívkám, které trápí pleť... ;-)
   Kosmetika Artistri je dobrá, ale více mi sedne MaryKay - chystám se zaregistrovat a kupovat přímo na sebe.
   Jsem z Prahy-sever, je tu hodně studií, které SAM nabízí, ale za nehorázné ceny, chce to změnu - levnější a lepší přístup...

   Vymazat
 6. ӏ am ոߋt sure where you are gettіng youг information, but great topiс.
  I needs to speոd soome timе learning much moгe or understаnding more.
  Thanks for maǥnificent info I ԝas looking for thіs info for my mission.


  mʏ web blog; personal loan calculator

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE