Turkey 3 - pláž a bazar


Skoro každý den jsme trávili na pláži a večery pak na lobby baru. Chodili jsme se ale také procházet, navštívili jsme místní bazar, a nebo jsme se prostě jen chodili koukat na programy, které pořádal náš hotel - povětšinou to bylo vystoupení tanečnic a tanečníků či živá hudba. Jeden večer jsme byli i na "beach party", která ale trvala hrozně krátce.
Jídlo v hotelu bylo vynikající, jen koktejly byly na mne ( a dokonce i na přítele) příliš silné. Například Cola s rumem byla tvořena 3/4 rumem a ten zbytek colou. Ve spojení se sluníčkem a vedrem pak bylo o zábavu postaráno :D. Jelikož bylo jídlo i na pláži, tak jsme přes den nemuseli jezdit nazpátek do hotelu a většinou jsme se vraceli až nějak pozdě odpoledne.
Přes den byla extrémní horka a písek byl tak horký, že jsem si jednou spálila nohy tak, že mi naskákaly puchýře. Pak už jsem radši boty nesundávala. Co mě ale překvapilo, bylo množství lidí. Pláž byla skoro prázdná a nikdy se nám nestalo, že by všechna lehátka byla plná. Většinou nebyla zaplněna ani z poloviny.


Bar


PlážNa procházce po pláži jsme došli ke skalám, kde měla piknik turecká rodina. Ihned si s námi začali povídat a vyprávěli nám o ramadánu, o jejich způsobu života a musím říct, že to pro mne byl doopravdy vyjímečný zážitek.Jak jsem již zmiňovala, jeden den jsme se také vydali na místní bazar, ve kterém najdete naprosto vše, od koření počínaje, přes trička, boty (obvykle napodobeniny značek jako jsou Lacoste, DG apod.), po pohledy (20 pohledů za 1 euro), náramky, magnetky atd..
Cestou jsme narazili na desítky toulavých psů a já jakožto jejich milovník jsem si každého chtěla vzít domů. Což samozřejmě nešlo, takže jsem je aspoň šla nakrmit :D.

Dolmuše, které jsem zmiňovala v minulém postu.


Krmení divé zvěřePrvní dny jsem nosila sandále, ale díky místnímu všudypřítomnému prachu jsem měla skoro všechny zničené, takže jsem pak na cesty okolo hotelu musela volila tyto žabky, které jsem měla jinak na pláž.Bazar


Tímto už končím psaním o naší dovolené, ale snad se Vám příspěvky líbily. Vím, že fotky nejsou nejkvalitnější, ale časem snad vše vylepším :-). A malý bonus na závěr, pro ty, co v prvním postu o Turecku našli na fotce velbloudy:4 komentáře

 1. Jů, to vypadá moc hezky!:-) Máš krásnou postavu!:-)
  Caatherine

  OdpovědětVymazat
 2. Tam jsme byli taky. Hotel Grand Aqua...hezky blog krasna holka. Ahoj Miska

  OdpovědětVymazat
 3. To ani nevím, kde tento hotel byl. Děkuju moc!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE