Turkey 1 - cesta a ubytování

Dlouho jsem přemýšlela, jak bych začala blogovat a pak jsem se rozhodla ( a tak "chytře" obešla proces představování, který já tak nemusím) , že prostě začnu hned nějakým příspěvkem. K tomu se mi skvěle hodí dovolená, na které jsem byla v červenci a o které bych ráda něco napsala.
Článek určitě není outfitový, i když jsem k pár fotkám napsala popisky k oblečení, kdyby to někoho zajímalo. V tom vedru, co tam panovalo, jsem na nějaké focení toho co mám na sobě  moc neměla náladu. A když se teď tak zpětně koukám na fotky docela mě samotnou překvapilo, že většina oblečení, co jsem měla s sebou, byla z Tally Weijl, který vlastně vůbec nemám ráda (nelíbí se mi styl oblečení a nesnáším tu uřvanou hudbu v obchodě). Přesto však musím uznat, že když jsem před odjezdem lítala po obchodech, abych sehnala plavky bez ramínek (obyčejné černé), které by mi aspoň trochu seděly, našla sem právě v tomto obchodu již zmíněné plavky (i když ne celé černé) a pak kousků oblečení, které se mi líbily.

Jak již název příspěvku napovídá, vyrazila jsem do Turecka, konkrétně do destinace Side, která se nachází poměrně blízko města Antalye viz mapka.


zdroj: elitehomesturkey.com

Do Turecka jsme s přítelem vyrazili v 5:00 hodin v neděli ráno,  takže jsme na letiště vyjížděli ve 2:00 hodiny. Outfit jsem proto volila pohodlný, s množstvím několika vrstev, které jsem si pro příletu do Turecka mohla sundat, tak abych se neupařila. Omluvte kvalitu fotek, ale přítel se přeci jenom učí, jak správně fotit (tak, abych třeba neměla krátké nohy, nechyběla mi čtvrtka hlavy a podobně). Plus se mi při zmenšování fotek nějak podařilo kvalitu ještě zhoršit.. takže tak :D.Cestovali jsme s Travel services a na jejich služby si vážně nemohu stěžovat. Samozřejmě, že pro Vás mám i letadlové kýč fotky.


Po příletu do turecké Antalye se sice vyskytl menší problém (v našem hotelu udělali chybu a neměli pro nás pokoje, takže nás přesunuli do jiného hotelu) ale nakonec vše dopadlo dobře.

Zde je náš hotel The Colours West (ten dopravní prostředek stojící před ním, nás vozil na pláž):
Tady je pohled z našeho pokoje na společenskou halu s Lobby barem a recepcí.


A zde pro změnu náš pokoj:


Vybavení pokoje (foceno v den odjezdu): 


Nakonec také pár fotek bazénu:Hotel funguje první sezónu a zde je vidět, že okolí je stále nedostavené. (Schválně, kdo na fotce najde velbloudy!)


Snack bar:Jídelna:


Tak a tady končí ta nudnější část. Nevěděla jsem, jestli je pro Vás zajímavé se tak dlouze rozepisovat o ubytování, ale myslím, že to někomu může pomoci při výběru své dovolené. Výhodou této dovolené bylo, že v ceně byl i minibar, lehátka se slunečníky a všechno jídlo a pití (a to i na baru na pláži), takže jsme se s přítelem nemuseli vubec o nic starat a jen si užívat dovolenou. Služby byly super a jediné, co mi trochu vadilo byl hluk z Lobby baru nad kterým jsme měli pokoj a také to, že uklizečky ráno začínaly luxovat již v 5- 6 hodin ráno, takže mě občas probudil hluk.
Příští článek bude o našem výletu do krásného města Side.

2 komentáře

  1. jej mali ste krasny hotel, taky rozkosny farebny :)

    Inak ak ta zaujima ako funguje hadi krem na nohy recenzia u mna: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/08/nieco-co-ste-este-neskusali-od-tiande.html

    OdpovědětVymazat
  2. Hotel byl super:-). Určitě kouknu!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé, ale i kritické komentáře! Vše si beru k srdci a snažím se neustále zlepšovat:)!

ADD THE FACEBOOK WIDGET CODE HERE